2737
2734

یارو مردک اومده تاپیک +۱۸ شب جمعه زده انگااار نه انگار 

بابا د یه گزارش بزنین چیزی نمیشه..

حالا جالبه بعضیام میان واضح توضیح میدن

حالا ی تاپیک دعوا دوس پسر چیزی باااشه سری گزارش میزنین

خدایی چ وضعشه

نی نی یارها لطفا توجه کنن چن دوبار تگشون کردم

حالا انقد خودتو میگیری ماست نشی!!  باتو نیستم بابا:)  باکراشمم ک جلو من خودشو جوری میگیرهـ ک انگار پسر شاهزاده ای چیزیه  بابا د لامصب وا بدههـه                        چرا من کراشم کس دیگس اونوقت آیندمو با یکی دیگه میبینم!/                                  برا جمع آوری اطلاعات و بالا رفتن قدرت دربرابر مشکلات اینجامممم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بوضوح دیدم خیلی خانوما ازین تاپیکا لذت میبرن و تو بحث شرکت میکنن و وقتی نی نیار تگ میکنی ناراحتم ...

دقیقا

اونم ب وسیله یک آقا

حالا انقد خودتو میگیری ماست نشی!!  باتو نیستم بابا:)  باکراشمم ک جلو من خودشو جوری میگیرهـ ک انگار پسر شاهزاده ای چیزیه  بابا د لامصب وا بدههـه                        چرا من کراشم کس دیگس اونوقت آیندمو با یکی دیگه میبینم!/                                  برا جمع آوری اطلاعات و بالا رفتن قدرت دربرابر مشکلات اینجامممم    
مگ مرد بود؟؟؟؟؟😐😂

بله😐

2738
دقیقا من نی نی یار صدا کردم ده نفر ریپلای کردن عقده ای .بی جنبه دبستانی و ازین حرفا 

بهشون فقط بگو بتوچه😂منم برای تاپیک غیر اخلاقی تگ میکنم..خیلیا رختخوابشون وسط تاپیکه بهشون برمیخوره میگن اموزشی هست چرا گزارش میزنی