2726
عنوان

عدالت کجاست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 24 پست
من به معاد اعتقاد دارم اما این و نمیفهمم خدا که میگن عادله چرا باید به طور مثال  یه نفرو یه&nbs ...

خب به من بگو یه نفر به طور موقت زیبا و خوشحال باشه خوبه یا اینکه تا آخر عمر باشه؟ 

اینایی که تو دنیا راحت خوردن خوابیدن اون دنیا اجری بهشون تعلق نمیگیره ولی به تو چندین برابر لذت های دنیا اجر و پاداش میدن که تا ابد مال توعه☺️☺️☺️

این حدیث و نگا

لَوْ یَعْلَمُ الْمُؤْمِنُ مَا لَهُ مِنَ الْأَجْرِ فِی الْمَصَائِبِ لَتَمَنَّی أَنَّهُ قُرِّضَ بِالْمَقَارِیضِ؛[1] اگر مؤمن می دانست که در برابر مصائب چه پاداشی دارد، آرزو می کرد بدنش با قیچی قطعه قطعه شود

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
خب به من بگو یه نفر به طور موقت زیبا و خوشحال باشه خوبه یا اینکه تا آخر عمر باشه؟  اینایی که ت ...

زیبایی که تا اخر باشه مثل بعضی ادما که هم چهره قشنگ دارن هم امکانات هم اخرت خوب چرا باید اونا همه چیز داشته باشن یه انسان دیگه باید کلی سختی بکشه توی زندگی تا برسه به همونی که یه نفر تو شرایط راحت بدست اورده .یه چیزایی توی زندگی واقعا نیازه وقتی میبینی یه نفر مثل خودت میتونه یه سری امکانات داشته باشه اما تو نداری و هیچ نقشیم تو این محرومیت نداری واقعا ظلمه .مثلا چرا یه بچه کوچیک که هیچ گناهی نداره باید تصادف کنه و یه دستش یا حالا هرچی قطع بشه؟پس عدالت چی   مرسی که داری توضیح میدی❤️

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیبایی که تا اخر باشه مثل بعضی ادما که هم چهره قشنگ دارن هم امکانات هم اخرت خوب چرا باید اونا ...

عزیزم هر وقت از دستم خسته شدی بگو دیگه توضیح ندم😂

ببین دوست خوبم... شما میگی هم دنیا و هم اخرت رو دارن،.... ولی من میگم کسی که دنیاش خیلی راحت بوده، آخرتش مثل آخرت کسی که سختی کشیده زیبا نیست... و کمتره.... 

ینی شما میگی چرا این دنیا اون آدم امکاناتش از من بیشترع؟ 

اون دنیا اون حسرت شمارو میخوره که کاش تو دنیا سختی میکشیدم ولی اینجا تا ابد بیشتر خوش به حالم بود☺️☺️

تازه درد و رنج هایی که (خودمون مقصرش نباشیم) کفاره گناهای ماست.، ☺️

و خدا بنده ای رو که دوست داشته باشه همین دنیا میذاره کفاره های گناهانش رو بپردازه ولی بعد که مرد سختی هاش کم شه☺️

برای مثال آمپولی کع موقع دندون پزشکی میزنیم یکم درد داره نه؟ 

وای بعدش دندونمون سِر میشه و درد نمی‌کشیم  😅

سختی های الان هم همینجوریه.... درسته یکم درد داره ولی بجاش داره گناهان رو پاک میکنه تا راحت تر باشی اون دنیا..... ☺️. 

خدا در حدی عادله، که حتی یه خار تو دستت میره به عنوان کفاره گناها استفاده میکنه تا به یه بهونه ببخشه مارو😍

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
عزیزم هر وقت از دستم خسته شدی بگو دیگه توضیح ندم😂 ببین دوست خوبم... شما میگی هم دنیا و هم اخرت رو ...

☺️❤️❤️چه خوب توضیح دادی مرسی که وقت گزاشتی درست و منطقیه 

2728
☺️❤️❤️چه خوب توضیح دادی مرسی که وقت گزاشتی درست و منطقیه 

فکر کنم خسته ات کردم ببخشید🤣🌹

خواهش میکنم دوستم 🥀

فکر کنم خسته ات کردم ببخشید🤣🌹 خواهش میکنم دوستم 🥀

نه خدایی اصلا من اگه حرف کسی قانعم نکنه 😂😂ولش نمیکنم اما در جواب حرفای قانع کننده و عقلانی جوابی نیست  😚❤️خیلی خوب توضیح دادی

نه خدایی اصلا من اگه حرف کسی قانعم نکنه 😂😂ولش نمیکنم اما در جواب حرفای قانع کننده و عقلانی جوابی ن ...

مرسی... 

برات آرامش خوشحالی آرزو میکنم☺️🌺🌹

خدانگهدارت☺️🌺

😚❤️چه خوش قلب و منم شب بخیر دوست من

از خودته 😘

🌺