2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا باچی؟؟؟

یعنی خونه رو کول کردی اوردی  🙂😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🙂😁🖐🏻🤪🤪🙂🙂😂😂

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک
خواهرم خونش تهرانه فرار کرده از اونجا بیشتر سال شماله میگه تهران میریم حالم بد میشه نمیشه نفس کشید&n ...

حالا من تهرانیم برم شمال روز دوم نفسم میگیره به خاطر دم هوا. نمیرم. انگار بدن ادم به شهر خودش عادت میکنه 

حالا من تهرانیم برم شمال روز دوم نفسم میگیره به خاطر دم هوا. نمیرم. انگار بدن ادم به شهر خودش عادت م ...

ما که کلا اصالتا اهل جنوبیم خواهرم بعد ازدواج دیگه رفت تهران الان ۱۷ ساله ساکن تهران هستش ولی شمال ویلا داشتن تابستونا اونجا بودن تا کرونا شد و مدارس مجازی شد از خدا خواسته دیگه شمال موندگار شدن .بیشتر امتیاز شمال رو برا الوده نبودن اب و هواش میگه و اینکه اونجا ویلاشون چون حیاط داره دیگه بچه هاش همش تو اپارتمان نیستن تو حیاط میتونن بدو بدو و بازی کنن

2706