2733
2734
عنوان

سلام الان بلیط سینما چنده؟

844 بازدید | 20 پست

ممنون میشم بگین☘

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگ سینما باز شده☹

اگه دوباره نبسته باشن که چن وقت پیش دیدم باز بود

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2738
میتونی از سایت سینما تیکت بلیط سینمایی که میخوای رو رزرو کنی

ممنون نمیدونستم خیلی خوبه

چرا میگی دروغ میگه برا نائب

سلام برین تاپیک های استارتر رو ببینین متوجه میشین

با کاربری های مختلف که فاطیما گل ۵۵ یکیشه میاد تاپیک حاجت روایی میزنه و بعد تو همه تاپیکهاش کاربری که اونم خودشه به اسم حسنیهسادات میگه من ۴ بار حق شناس حاجت گرفتم همخ میگن چه خوب چه جوری میگه ناییب داشتم بعدم نایبش رو تو خصوصی معرفی میکنه و میگه ۳۰۰ میگیرم

یه کاربری دیگشم آخرش سادات داره با اونم تاپیک میزنه باز حسنیهسهدات میگه تو همه من ۴ بار حق شناس حاجت گرفتم

چرا میگی دروغ میگه برا نائب

تازه دیدی سریع قفل کرد دید من فهمیدم

2706