2410
2553
عنوان

مادرشوهرم

168 بازدید | 19 پست

همش مسخرم میکنه میکه شیر نداری گاو کم شیری 😐 بچت شیرخشک میخوره فردا بهت نمیگه مامان منم بهش گفتم شما که دادید بچه‌هاتون براتون چیکار کردن یه بارم داشتم با بچه بازی میکردم گفتم بگو مامان جون پدرشوهرم گفت مگه شیر میدیش که بهت بگه مامان جون حالا بچه‌های مادرشوهرم همشون لاغر و ضعیفن بعد هی پز شیرشم میده به من اخه مگه تقصیر منه شیر ندارم (درد دل)

👀

👀

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال نخ بخیه براش بگیر

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
2720

الان یکی میاد میگه عزیزم اون دوستت داره که هم بهت میگه گاو هم مسخرت میکنه خودتم عروس دار میشی،اینجوری نگو

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2714
نه😔 خیلی تنهام خیلی راست میگه اینو؟ نکنه فردا بچم بهم مهر نداشته باشه

مامان من به چهارتا بچه ش هم شیر نداشت بده،مریض شد برادرام باید ببینی چکار میکردن براش،این حرفا چیه،گند زدن تو اعتماد به نفست با حرفاشون

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706