1874
2106

وجود همچین گواهب چقدر مهمه؟

آسمون اینجاصاف وپرازستارس💫چن تاازاین ستاره هاروبشمرم وبیام جلو،میرسم بهت؟!🌠

یک دو سه حمللللللللللللللله 

تاپیک جوشن کبیر•••• چهارتا ذکر قرآنی آرامش بخش که توی‌ زندگیت معجزه ها میکنه :حسبنا الله و نعم الوکیل (برای  وقتایی  که ترس  و اضطراب  داری)••••لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین(وقتی خیلی ناراحتی و دلت گرفته)•••••افوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد(برا وقتایی که میخوای خدا مکر و حیله دیگران رو در حق تو خنثی کنه)••••ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله (برا وقتایی که طالب زیبایی در دنیا هستی)

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124

گواهی سلامتو شوهرم در شب وصال صادر کرد😂😎❤

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

ما نداریم از این رسما 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2050

بستگی به فرهنگ خانواده ی طرف داره.خانواده همسر من هی بهم تیکه انداختن گفتن مراقب باش باردار نشی منم یه نفر از خانوادشونو دستشو گرفتم بردم دکتر معاینه کرد گفت دختره.خیالشون راحت شدو بیخیال من شدن.واقعا متاسفم☹

درخواست دوستی ممنوع🛇حرف خصوصی ندارم باکسی😐باتچکر
به چی😐

چند دقیقه دیگه معلوم میشه😂

تاپیک جوشن کبیر•••• چهارتا ذکر قرآنی آرامش بخش که توی‌ زندگیت معجزه ها میکنه :حسبنا الله و نعم الوکیل (برای  وقتایی  که ترس  و اضطراب  داری)••••لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین(وقتی خیلی ناراحتی و دلت گرفته)•••••افوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد(برا وقتایی که میخوای خدا مکر و حیله دیگران رو در حق تو خنثی کنه)••••ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله (برا وقتایی که طالب زیبایی در دنیا هستی)

یه خاستگار برام اومد قبول کردیم اومدن جلسه مهریه ببندن که فرداش عقد کنیم مادرش اومد تو اتاق یواشکی به منو و مامانم گفت قبل محضر بریم یه دکتر گواهی سلامت بگیریم 

مامانم که دهنش باز موند منم گفتم 

پس یه لطف کنید قبل ترش گواهی سلامت عقل خودتونو نشونم بدین 

رفت پشت سرشم نگاه نکرد 😹

همه جا هم پشت سرم گفته خدا میخواست با این زبون عروسم نشه 

یه خاستگار برام اومد قبول کردیم اومدن جلسه مهریه ببندن که فرداش عقد کنیم مادرش اومد تو اتاق یواشکی ب ...

خوب کردی

آسمون اینجاصاف وپرازستارس💫چن تاازاین ستاره هاروبشمرم وبیام جلو،میرسم بهت؟!🌠

منو نخورین ولی ما رسم داریم🤐🤐🤐🤐کسی ازمون نخادم ما گواهی شو میگیریم نگه میداریم بعدا شاید کسی حرف بزنه بکوبیم توصورتش 😂جییییییییییییغ فرااااااااااررررررررررر

دوست عزیز.لطفا اگه زیر ۱۶سالته تو هیچچچچ تاپیکی رومن ریپلای نکن..چون من اگه کار بابچه هارو یاد داشتم قطعا مربی مهدکودک میشدم نه اعصابشو دارم نه انرژیشو😘
1718