2737
2734
عنوان

کییییت

171 بازدید | 17 پست

سلام کیت تخمک گذاری مدیکور باید با ادرار دوم گذاشت یا ادرار اول

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
فرق نداره ولی حتما تو ی ساعت مشخص بزار هروز.من هروز ساعت۱۱ صبح میزاشتم

نتیجه هم گرفتی؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بلهههه.پسر شد

میشه از اقدامات ورژیمتو هر کار کردی بگی کامل اگه وقت نداری وخوابت میاد حتما تو خصوصی فردا بزار واسم ممنون

2738
میشه از اقدامات ورژیمتو هر کار کردی بگی کامل اگه وقت نداری وخوابت میاد حتما تو خصوصی فردا بزار واسم ...

اول توکل کن ب خدا 

هرشب ۲ عدد قرص فلفل (فلفل سیاه اسیاب نشده)هم خودت و هم همسرت قورت بدین با اب

هرشب همسرت عرق کاسنی بخوره(اگ بدمزست با گلاب و شکر قاطی کن براش)

لبنیات کلا ممنوع،فک کنم ماکارونیم نمیخوردم

موز هروز بخور ،روزی دوتا.

شوهرتم موز و انبه بخوره

گردو خیلی بخور

کیت تخمک وقتی دو خط شد ۱۰ ساعت بعد اقدام کنید،محض اطمینان بیشتر فردا صبحشم یدور اقدام کنید😄

قبل اقدام ریلکس کن و تو اب جوش شیرین ولرم بشین

همسرتم یخ بزاره رو بی ضه ها ک عالیه

و مهمترینش همین کیت.خیلی مهمه

اها خرما عالیه.من اونقدر میخوردم همش صورتم جوش میزد تا دوماه باشه عالیه.من ۴۰روز شد رعایتم.خدارو ...

خیلی گلی عزیزم ممنون..

من الان تحت نظرم ویه مقدار رژیم بهم داده..‌

آن شالله برج ۷یاه۸اقدام دارم واسم دعا کن خانومی...

قربونت.توکلت ب خدا.تو هم ک تلاشتو میکنی.بسپر ب خودش بقیشو

آن شالله هرچی خدا میخواد گلم....

ممنون😘😘😘😘💓💓

2706