2726

وقتی هم من حرف میزنم ارتباط چشمی ندارم درست حسابی گوش نمیده  می‌ره با گوشی کار درسی 

منم حالم بده 😢😔🥺🥺 

چیکار کنم؟؟

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ازوواجتون سنتی بوده..  سعی کن فیلم ببینید پیاده روی برید مهم اینه وقتتون باهم بگذره

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

شوهر منم همینطوری بود بردمش روانپزشک 40%درست شد ولی قصد جدا شدن ازش و دارم واقعا این مدت ازش بیزار شدم خیلی انسان مزخرفیه

ان شالله بزودی تیکر بارداریمو بزارم صلوات   ممنون از لطفتون که صلوات میفرستید  
تو نامزدی هم اینطور بود؟ احتمالا طبعش سرده سعی کن با تغذیه یه کاری کنی طبعش گرمتر بشه 

گرمه ...تو نامزدی زیاد همو نمی‌دیدیم

شوهرمنم همینه کم حرف ـخیلی رومخه

واقعا رو مخه...حسودی میکنم به زن و شوهر هایی که با محبت با هم حرف میزنن واقعا جدی میگم😔😔😔😢 من که اصلا حسادت نمی‌کردم ولی ببینم واقعا حسودیم میشه

ازوواجتون سنتی بوده..  سعی کن فیلم ببینید پیاده روی برید مهم اینه وقتتون باهم بگذره

ازدواج ماهم سنتی بود والا اگه خونه باشه مخ همو میخوریم این قد ک صحبت میکنیم از سر کار که میاد خونه مثلا میخواد بره حموم میره سمت حموم 

ی حرف دیگه یادش میافته دوباره برمیگرده🤣🤣🤣🤣🤣در باره همه چی صحبت میکنیم واز هم صحبتی باهم اصلا خسته نمیشیم

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
گرمه ...تو نامزدی زیاد همو نمی‌دیدیم

منم عین شوهرتونم ارتباط چشمی دارم اما زیاد حرف نمیزنم گوش میدم بیشتر اونم حرص میخوره گاهی شک میکنه میگه با من حرف نمیزنی با کی حرف میزنی ؟ گاهی با مهربونی دستمو میگیره میگه نگران زندگیمونم😔😔😔 ناراحتم قراره بریم مشاور

ازدواج ماهم سنتی بود والا اگه خونه باشه مخ همو میخوریم این قد ک صحبت میکنیم از سر کار که میاد خونه م ...

من سوال پرسیدم چون میخواستم ببینم ازدواجشون باعشق بوده یاسنتی؟! عشقتون پایدار😍

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2706