2737
2734

هم استخوانش هم ماهیچه هام گرفتس ...الآنم انقده درد می‌کنه انکار دارم جون میککنم

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰

من پاهام به شدت بي حس ميشه...واي درد شديد توي ناحيه لگن و استخوان هاي اطراف واژن دارم به حدي كه نشست و برخاست برام خيلي دشواره ودكترمم ترسيد گفت آمپول بتامتازون بزن چون با اين شدت درد بعيد نيست زود زايمان كني..الان ٣٢ هفته هستم

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖
من پاهام به شدت بي حس ميشه...واي درد شديد توي ناحيه لگن و استخوان هاي اطراف واژن دارم به حدي كه نشست ...

برای من بی حس نمیشه درد می‌کنه بدجور 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پاهام به شدت بي حس ميشه...واي درد شديد توي ناحيه لگن و استخوان هاي اطراف واژن دارم به حدي كه نشست ...

بسلامتی بیاد بغلت عزیزم 🥰

2731

واسه اینه که سر بچه اومده پایین و تو لگنته.یا کلا بچت دیگه اومده پایین

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
بسلامتی بیاد بغلت عزیزم 🥰

خب وزن كه بالا ميره طبيعيه ديگه كل وزن آدم روي پاهاس..سعي كن زياد ايستاده نباشي و موقع استراحتم يه بالش زير پاهات بذار 

من 31هفتم درد کشاله ران دارم یکم کمتر شده ولی هست الان یه هفته کتفم گرفته داغونم دستمو نمیتونم تکون بدم پاهام بی حس میشه اینقدر سختمه از جام بلند شم یکم کار میکنم به نفس نفس میفتم

واسه اینه که سر بچه اومده پایین و تو لگنته.یا کلا بچت دیگه اومده پایین

بله سر بچه كه پايينه ..من و شما فكر كنم زايمانمون با هم باشه

2738
بله سر بچه كه پايينه ..من و شما فكر كنم زايمانمون با هم باشه

بله .منم به همین فکر کردم😍کاراتو کردی؟سز میشی یا طبیعی

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
برای من بی حس نمیشه درد می‌کنه بدجور 

اره منم اینجوری بودم تو هر دوتا برداریم.اولش فکر میکردم تو اون روز زیاد سرپا وایسادم.شبا از درد خوابم نمیبرد. بعد فهمیدم بخاطر خوردن سردی هاست.باند کشی خریدم شبا پامو میبستم  دردش خیلی کم میشد خوابم میبرد

اره منم اینجوری بودم تو هر دوتا برداریم.اولش فکر میکردم تو اون روز زیاد سرپا وایسادم.شبا از درد خواب ...

دقیقا برای منم فک کنم بخاطر سردی جات هست زیاد میخورم

من چون اولي رو سزارين كردم ديگه اين يكيم سزارين ميشم

الهییی دومیه.بسلامتی.ان شاء الله زایمان راحتی داشته باشید و گل دخترتون صحیح و سالم بیاد بغلتون

الهییی دومیه.بسلامتی.ان شاء الله زایمان راحتی داشته باشید و گل دخترتون صحیح و سالم بیاد بغلتون

بله دوميمه..مرسي عزيزم..ان شالله كوچولوي شما هم به سلامتي بياد بغلتون .

2706