1874
2106

چرا گلم

بتکان قلبت را،بتکان تمام غم واندوه وغصه را،بتکان تمام روزهای سخت سردرگمی را،آسوده ساز قلبت را،فراموشی را بخاطر بسپار،تنها یک بار میتوانی زندگی کنی،جوانه بزن ،همانندگیاهی که پژمرده میشودو جان میگیرد...گاهی دلمان کمی خیال راحت،گوشه ای دنج وصدای باران میخواهد..._ یک روزهایی هستند که دورند،دورند،خیلی دورند،اما میرسند ،بلاخره از راه میرسند

منم همینم‌..

خدایا روزای سخت کی تموم میشن

خدایا تو بچین..تو بچینی قشنگ تره🌺خدایا مثل همیشه اینبارم بهم ثابت کن به مو میرسه ولی پاره نمیشه           خدایا سپردم به خودت ...عاشق خدام...             خدا گفت:                                                                          چرا غمگینی و ناراحتی؟حتی اگرطناب طاقتت به باریک ترین نقطه هم رسید؛ نترس! من هستم..خدا جونم روسیاهم ولی خدایی کن برامون❤️

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

منم داغونم

بخوام دردودل کنم تا وقته ک بخوام تایپ کنم میشه اخرشب 

بددلم پره از همه از بی نمک بودن دستم از نامردی اطرافیانم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی شوهرم و من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و شوهرم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2124