2726

خانوما من احساس ضعف شدید میکنم عین چی غذا میخورم بعد دوباره معدم شروع میکنه به صدا دادن انگار غذا نخورم بعد از شدت ضعف حالت تهوع میگیرم چیکار کنم این احساس ضعف بر طرف بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم میتونی یه کاری بکنی  از صبح تا سایت از چند تا خانم حامله هم خاستم  می تونی تست وای ...

عزیزم من قبلا که باردار نبودم انجام می دادم و به شدت کف کرد و نادرست بود الانم نمی تونم واقعا بوی وحشتناکی داره که ریع آدمو داغون میکنه 

عزیزم من قبلا که باردار نبودم انجام می دادم و به شدت کف کرد و نادرست بود الانم نمی تونم واقعا بوی وح ...

باشه خیلی ممنون ضعفتم طبیعی سعی کن چیزای مقوی بخوری ایشالا حاملگی راحتی داشته باشی و نینیت و سالم بغل کنی

طبیعیه... بعد یکی دو هفته اشتهات کور میشه بخاطر تهوع و میره تاااا ۱۶، ۱۸ هفته که کلا خوب شی

من ازین تهوعی که گیر کرده تو گلوم بدم میاد

یا واقعا تهوع باشه یا کلا نباشه

نا میاد بالا

نه میره پایین

باشه خیلی ممنون ضعفتم طبیعی سعی کن چیزای مقوی بخوری ایشالا حاملگی راحتی داشته باشی و نینیت و سالم بغ ...

ممنون عزیزم به شمام پیشنهاد میکنم وایتکس به هیچ وجه امتحان نکنی چون اگه نی نی تو دلت باشه به شدت براش ضرر داره

2706