2410
2553
عنوان

خانمهای باردار لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 32 پست
ویتامین دی میخورم ماهی یکی اول بارداری ۸۴ بودم الان شدم ۸۷.قدم بلنده البته

توبارداری هرکس ب نحوی درگیره...‌

الان من خودم درگیر معده واسید معدم

یاغذام دیرهضم میشه یا خیلی زود هضم میشه دهنمم ترشه خیلی شرایط بدیه......

شما ضعف ندارین راستی؟

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
توبارداری هرکس ب نحوی درگیره...‌ الان من خودم درگیر معده واسید معدم یاغذام دیرهضم میشه یا خیلی زود ...

من چرا اوایل بارداری خیلی داشتم تقریبا دو سه هفته پیش چرا منم ضعفو دارم دکتر ب من پنتو پرازول داد گفتم ترش میکنم گفت وعده هاتو کمتر بخور ولی تعدادش بیشتر باشه حالا هر موقع اذیت باشم میخورم ی دونه قرص

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چرا اوایل بارداری خیلی داشتم تقریبا دو سه هفته پیش چرا منم ضعفو دارم دکتر ب من پنتو پرازول داد گف ...

من همون ی وعده رو هم بزور میخورم

واقعا ادم‌میلش نمیکشه هی دیقه ب دیقه غذا گرم‌کنه بخوره

2456
من همش کرانچی و چیبس میخوردم یه عابم رو غذا نمک میزدم نمیدونم چرا اینطوری شده بودم همش غذا له نظرم ب ...

منم ی. مدت چیپس و پفک زیاد میخوردم نمکدون هم همش دستم بود ولی دکترم گفت نخور چند هفته این؟!بچتون‌چیه؟

بله پسره شما چی...... من معدم پدرمو دراورده خیلی اذیتم

منم پسره ی مدت تنگی نفس داشتم و معدم ترش میکرو دکترم فرستادم دکتر قلب. نواد قلب گرفت گفت مشکلی نداری تنگی نفست از معدته بهم پنتو پرازول داد هر موقع اذیت باشم صبح یکی میخورم خب ب دکترت بگو قرص معده بهت بده

2714
منم پسره ی مدت تنگی نفس داشتم و معدم ترش میکرو دکترم فرستادم دکتر قلب. نواد قلب گرفت گفت مشکلی نداری ...

منم تنگی نفس دارم گاهی....

چ دکتر کم تجربه ای سریع نوارقلب گرفته!!!

دکترمن گف طبیعیه و از علایم بارداریه کلا....

قرص معده نوشته ولی وقتی میخوردم تهوع میشدم کلا قطعش کردم

من همچنان تهوع دارم تواین هفته ها  

منم تنگی نفس دارم گاهی.... چ دکتر کم تجربه ای سریع نوارقلب گرفته!!! دکترمن گف طبیعیه و از علایم با ...

چرا کم تجربه خب معاینه کرد گفت مشکلی نداری ولی برا اطمینان بیشتر توار قلب گرفت اتفاقا دکتر خوبی بود

2706