2726
عنوان

خانمهای باردار لطفا

154 بازدید | 32 پست

بچه ها من تازه رفتم تو شش ماه دو روزه خیلی سست و بیحالم یکم ک راه برم و سرپا باشم کمر درد میگیرم عادیه این؟علایم زایمان زودرس نباشه ی موقع؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه جانم استرس نگیر ولی سعی کن تحمل کنی پیاده روی بری که ورم نکنی

اگه چهار قدم برم باید ی روز بخوابم انگار دست و پام هم ورم کرده یکم یک هفته پیش رفتم دکترفشارم ۱۲ بود دکتر گفت نمک نخور دیگه نمک و برنج  کم میخورم

منم ۲۱ هفته هستم خیلی بیحال وکسلم.......دو روز پیشم ی کمردرد مختصر داشتم برطرف شد

اخی من اگه راه نرم یا سرپا نباشم خوبم ولی یکم ک راه برم کمر درد میگیرم دکترمم گفت عادیه

اگه چهار قدم برم باید ی روز بخوابم انگار دست و پام هم ورم کرده یکم یک هفته پیش رفتم دکترفشارم ۱۲ بود ...

واقعا نمک و کم تحرکی هی ورم رو بیشتر میکنه من خیلی آروم پیاده روی میکردم هی یک قدم بعد استراحت دوباره یک قدم ولی میرفتم 

یعنی ورمم عادیه؟تو خونه تحرک دارم راه میرم

من همش کرانچی و چیبس میخوردم یه عابم رو غذا نمک میزدم نمیدونم چرا اینطوری شده بودم همش غذا له نظرم بیمزه بود نمک میزدم خیلی ورم داشتم با پیاده روی کنترل میشد شیرینی هم خیلی میخوردم ولی چون فشار و قندم پایین بود دکتر زیاد دعوام نمیکرد هطر نداشت

2706