2137
2106
عنوان

خانمهای باردار لطفا

153 بازدید | 32 پست

بچه ها من تازه رفتم تو شش ماه دو روزه خیلی سست و بیحالم یکم ک راه برم و سرپا باشم کمر درد میگیرم عادیه این؟علایم زایمان زودرس نباشه ی موقع؟!

قرص فیفول یا مولتی ویتامین میخوری ؟

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍👶خدا تورو هدیه داده ب من ان شاء الله صحیح و سالم بغل بگیرمت  ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
نه جانم استرس نگیر ولی سعی کن تحمل کنی پیاده روی بری که ورم نکنی

اگه چهار قدم برم باید ی روز بخوابم انگار دست و پام هم ورم کرده یکم یک هفته پیش رفتم دکترفشارم ۱۲ بود دکتر گفت نمک نخور دیگه نمک و برنج  کم میخورم

منم ۲۱ هفته هستم خیلی بیحال وکسلم.......دو روز پیشم ی کمردرد مختصر داشتم برطرف شد

اخی من اگه راه نرم یا سرپا نباشم خوبم ولی یکم ک راه برم کمر درد میگیرم دکترمم گفت عادیه

2050
اگه چهار قدم برم باید ی روز بخوابم انگار دست و پام هم ورم کرده یکم یک هفته پیش رفتم دکترفشارم ۱۲ بود ...

واقعا نمک و کم تحرکی هی ورم رو بیشتر میکنه من خیلی آروم پیاده روی میکردم هی یک قدم بعد استراحت دوباره یک قدم ولی میرفتم 

یعنی ورمم عادیه؟تو خونه تحرک دارم راه میرم

من همش کرانچی و چیبس میخوردم یه عابم رو غذا نمک میزدم نمیدونم چرا اینطوری شده بودم همش غذا له نظرم بیمزه بود نمک میزدم خیلی ورم داشتم با پیاده روی کنترل میشد شیرینی هم خیلی میخوردم ولی چون فشار و قندم پایین بود دکتر زیاد دعوام نمیکرد هطر نداشت

ویتامین دی میخورم ماهی یکی اول بارداری ۸۴ بودم الان شدم ۸۷.قدم بلنده البته

توبارداری هرکس ب نحوی درگیره...‌

الان من خودم درگیر معده واسید معدم

یاغذام دیرهضم میشه یا خیلی زود هضم میشه دهنمم ترشه خیلی شرایط بدیه......

شما ضعف ندارین راستی؟

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
توبارداری هرکس ب نحوی درگیره...‌ الان من خودم درگیر معده واسید معدم یاغذام دیرهضم میشه یا خیلی زود ...

من چرا اوایل بارداری خیلی داشتم تقریبا دو سه هفته پیش چرا منم ضعفو دارم دکتر ب من پنتو پرازول داد گفتم ترش میکنم گفت وعده هاتو کمتر بخور ولی تعدادش بیشتر باشه حالا هر موقع اذیت باشم میخورم ی دونه قرص

من چرا اوایل بارداری خیلی داشتم تقریبا دو سه هفته پیش چرا منم ضعفو دارم دکتر ب من پنتو پرازول داد گف ...

من همون ی وعده رو هم بزور میخورم

واقعا ادم‌میلش نمیکشه هی دیقه ب دیقه غذا گرم‌کنه بخوره

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  
2051