2733
2734

دخترم ۱۷ ماهشه از دیشب تا حالا فقط دو قاشق سوپ خورده همش داره شیر می خوره دیشب هم خیلی شیر خورد دیگه بریدم واقعا نمیتونم اصلا بشینم می خوام یکم بشینم میرم تو اتاق منو نبینه دلم می خواد از شیر بگیرم ولی نمی دونم درسته یا نه یا اگه از شیر بگیرم چه جور بهش شیر پاستوریزه بدم 

عزیزم تو قرآن هم‌نوشته باید تا دوسال کامل بدی ..

گناه داره ..

وقتی دوسالش تموم شد ..غذاهای ک خودتون میخورید بهش بده ..میوه پوره کن بش بده .‌

کنارشم شیر و کیک بهش بده ..با نی بده که بخوره وگرنه لج میکنه😂😂

پسر من از ۲سالگی تا الان روزی ۳ لیوان شیر رو میخوره

عاشق شیر کیکه ..الانم‌ک ۱۲ سالشه ی بتری کامل تموم میکنه😐😐😂

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا میخواد دندون دربیاره مکیدن دردشو اروم میکنه با نی بهش شربت و این چیزا بدید . برای گرفتن هم الان هوا گرمه اقلا بذارید شهریور

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731
عزیزم تو قرآن هم‌نوشته باید تا دوسال کامل بدی .. گناه داره .. وقتی دوسالش تموم شد ..غذاهای ک خودتو ...

آخه میگن از یک سالگی دیگه شیر مادر ارزش غذایی آنچنان نداره بعدش دیگه داره زیادی می خوره دیشب نخوابیدم نمیتونمدکارهای روتین زندگیم رو انجام بدم فقط شیر می خواد میگه از پیشم نرو فقط فقط شیر بده من یه دختر دیگه هم دارم اونم رسیدگی می خواد 

آخه میگن از یک سالگی دیگه شیر مادر ارزش غذایی آنچنان نداره بعدش دیگه داره زیادی می خوره دیشب نخوابید ...

😕وااا اینو کی گفته ینی چی تا یکسال.‌.دور از جونت غلت کرده ...

کنار شیر خودت هم غذا بده بهش ..هر چی خودت میخوری 

حتمن زیاد وابسته خودته ...سرگرمش کن ..اسباب بازی بده بهش یا ی ساعتی کنارش باش ...وقتی خوابع همه کاراتو زود انجام بده حتی نهار یا شامتو وقتی اون خوابه درست کن ...اگه غذا نمیخوره بهتره به پزشک کودکان مراجعه کنی 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2738