2137
2106

من رفته بودم واسه عصب کشی تابی حسیوزدن حالم خیلی بدشدسرگیجه شدیددستام اوقدرمیلرزیدنمیتونستم چیزیونگه دارم زانوهام سست شد

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌گویند دنیا متعلق به کسانی است که زود از خواب بیدار میشوند ؛ دروغ است ‏دنیا متعلق به کسانی است که از بیدار شدن خود خشنودند ..هیچ کس لیاقت اشک‌های تو را ندارد و کسی هم که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تونمی شود. 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من تا حالا دندون نکشیدم  دندون کشیدن درد داره؟

ن اصلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌گویند دنیا متعلق به کسانی است که زود از خواب بیدار میشوند ؛ دروغ است ‏دنیا متعلق به کسانی است که از بیدار شدن خود خشنودند ..هیچ کس لیاقت اشک‌های تو را ندارد و کسی هم که چنین ارزشی دارد باعث اشک ریختن تونمی شود. 
2124

از من ترسو تر نیست

درد نداره فقط یه حس بد داره

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

من دوتا جراحی عقل کردم تازه از دکتر اینه گرفتم ببینم😐

یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبمون میفرستی؟❤ حق الناس یعنی‌ من گناه کنم، دیگران تو حسرت ظهور باشن...💔 در دنیایی حجاب  را انتخاب کردم که داشتنش شجاعت بیشتری میخواهد تا برداشتنش:)راستی میدونستی چرا افغانستان سقوط کرد؟ چون رهبر نداره! وگرنه ماهم تا دلت بخواد اشرف غنی داریم که مملکتو دو دستی تقدیم کنن بره.. قدر سید علی رو بدونیم.ما با ا م ر ی ک ا پدر کشتگی داریم! کرونا به ما فهموند وقتی وارد جامعه میشید آلودگی شما به ما مربوط است، فهموند جواب امر به معروف و نهی از منکر به تو چه نیست. [سامیه اسم مستعارمه😁] (👻روح هستم👻)
2050
من رفته بودم واسه عصب کشی تابی حسیوزدن حالم خیلی بدشدسرگیجه شدیددستام اوقدرمیلرزیدنمیتونستم چیزیونگه ...

وای تر و خدا راست میگی

نمیدونی چقدر بهم امید داد

امروز خواهرمو بردم همینجوری شد دقیقا دستاش به شدت میلرزید

بعد چون ام اس داره گفتم شابد حمله عصبی بوده

پس برا تو هم بوده 

خوب شد پرسیدم 

خوب شد اومدی

داشتم از غصه میمردم

چه کوه هایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بباره
من دوتادندون عقلم بایدجراحی بشه😭😭

اصلا ترس نداره فقط ی دکتر خوب برو تو مطبم درد نداره بیای خونه یکمی بیحال میشی چون خون ازت میره و شایدم تب داشته باشی بهرجال عادیه ولی توی خود مطب هیچ اتفاق خاصی قرار نیست بیفته

یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبمون میفرستی؟❤ حق الناس یعنی‌ من گناه کنم، دیگران تو حسرت ظهور باشن...💔 در دنیایی حجاب  را انتخاب کردم که داشتنش شجاعت بیشتری میخواهد تا برداشتنش:)راستی میدونستی چرا افغانستان سقوط کرد؟ چون رهبر نداره! وگرنه ماهم تا دلت بخواد اشرف غنی داریم که مملکتو دو دستی تقدیم کنن بره.. قدر سید علی رو بدونیم.ما با ا م ر ی ک ا پدر کشتگی داریم! کرونا به ما فهموند وقتی وارد جامعه میشید آلودگی شما به ما مربوط است، فهموند جواب امر به معروف و نهی از منکر به تو چه نیست. [سامیه اسم مستعارمه😁] (👻روح هستم👻)
اصلا ترس نداره فقط ی دکتر خوب برو تو مطبم درد نداره بیای خونه یکمی بیحال میشی چون خون ازت میره و شای ...

خیلی میترسم اصلا دست خودم نیست

خدایادختراموسپردم به خودت مواظبشون باش😍😍😍
وای تر و خدا راست میگی نمیدونی چقدر بهم امی داد امروز خواهرمو بردم همینجوری شد دقیقا دستاش به شدت ...

دکترگفت علتش چیه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکترگفت علتش چیه؟ 

دکتر گفت مثل حالت غشه که یکی از ترس غش کنه

ولی من گفتم شاید حمله بوده

البته خواهرم گفت تا حالا اینجوری نشده بودم

اونم تا بی حسی زد دستاش به شدت میلرزید 

چه کوه هایی نذاشتن رو سر این خونه خاکستر بباره
وای تر و خدا راست میگی نمیدونی چقدر بهم امید داد امروز خواهرمو بردم همینجوری شد دقیقا دستاش به شدت ...

نه عزیزم حمله عصبی نیست منم اونطوری شدم ممامانم رفت از دکتر پرسید گفت بعضیا بدنشون فرق میکنه الان یکی نشسته انجا  داره حرف میزنه گوشی دستشه یکی عین دخترت امپول براش عوارض داشتنترسید یه ساعت دیگه اثرش میره

دکتر گفت مثل حالت غشه که یکی از ترس غش کنه ولی من گفتم شاید حمله بوده البته خواهرم گفت تا حالا این ...

من اصلانترسیدم نمیدونم چراب اون حال افتادم تااخرشب سرگیجه داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718