2137
2106

من یه بست فرند دارم ک عااشقششممم و حدودا۵ساله باهمیم..میخام عوض کنم اسمشو نمیدونم چی سیو کنم خاصو جیگر باشه😁هیچی ب دلم ننشسته والا.خب شماتعریف کنید ببینم:)

خدایا شکرت🙏❤ یک صلوات برای ظهور آقا💛🌱

این نی نی قشنگی که الان تو بغلمه رو مدیون ایمپو هستم که زمان های تخمک گذاریم رو به درستی بهم یاداوری کرد 🥰

2124

چرا من همه فقط و فقط به اسم خودشون ذخیره میکنم و میزان علاقه ام تاثیری رو نوع ذخیره کردن اسم نداره؟؟؟

عایا من منگولی چیزی هستم!!

با ازدواج هیچ بیشعوری درمان نمیشہ..!!هیچ سرکـشی رام نمیشہ..!!هیچ معتـادی ترک نمیکنہ..!!هیچ افسرده ای به وجد نمیاد..!! پس مَـردم رو گرفتار مریض هامون  نکنیم..!😊😊😊

من اون و 💩💩Wedgeاونم من و عن خودم(به انگلیسی)سیو کرده

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹                  
2050
منم همین کارو میکنم😐به نظرم عادی باشه

اوه خب عالیه پس عادی

با ازدواج هیچ بیشعوری درمان نمیشہ..!!هیچ سرکـشی رام نمیشہ..!!هیچ معتـادی ترک نمیکنہ..!!هیچ افسرده ای به وجد نمیاد..!! پس مَـردم رو گرفتار مریض هامون  نکنیم..!😊😊😊
2051