2137
2106
عنوان

طریقه پخت نیمرو رو میخواستم😂

613 بازدید | 54 پست

اول روغن بریزم 

بزارم داغ شه 

چند یقه بزارم تا داغ شه؟ 

بعد تخم مرغ رو بریزم 

و چند دیقه بزارم تا خوب بپزه؟؟ 

نمکشو کی بریزم؟😂😂

دعا کنید کنکورمو خوب بدم😭                                      کمی مهربان تر از آنچه لازم است اونی ک واقعا عاشقته ازت عکس قدی نمیخواد عکس از بچگیت میخواد که بخنده و بهت بگه بچمون چقدر بانمک میشه اگ به تو بره:)مکالمات منو مغزم: حاجی تورو جدت به چیزایی که هیچ وقت قرار نیست اتفاق بیوفته انقد فک نکن   

ده دقیقه بذار داغ شه

بعدش بریز توش

بعدشم فرار کن مامانت نبینه🤣🤣🤣

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

نیمرو روغنش باید خپب داغ بشه که قشنگ جلز ولز کنه ته دیگ ببنده زیرش خرچ خرچ صدا بده 

اخرش نمک بزن فلفل سیاه هم بزن میتونی ابلیمو هم بریزی همون موقع 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝
2124

یکم از نمک خودت بریز کفایت میکنه😐

ناموسا بلد نیستی!؟ 😂

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟ 🥺             درسته عین آدم رفتار نمیکنم، ولی ته ته ته قلبم رو دوسش دارم، میدونم گاهی با رفتارا و کارایی که نباید میکردم آزارش دادم ولی دوست نی‌نی سایتی عزیز اگه رفتار بدی از منو و امثال من دیدی به پای اسلام و دین و مذهب نذار، مشکل از ماست نه پیر و پیغمبر، اگه بدی دیدی از ما بنویس پای نادونی خودمون، اگه خوبی دیدی بدون منشأش جای دیگس😘❤️                                                                                       در ضمن اگه تاپیکی مغایر قوانین سایت زده بشه گزارش میزنم حالا اسمشو هرچی میخوای بذار، عقده ای، عقب مونده، اُمُل.... هرچی فقط مواظب زبونت باش که فرهنگتو نشون میدهشهید مدافع حرم شهید عجب گل غلامی   پیشنهاد میکنم این تاپیکم که درمورد یکی از شهدای مدافع حرم هست رو بخونید ❤️❤️❤️. ⛔خوبه گفتم درخواست دوستی ندین😐، درخواست ندین من قبول نمیکنم، لطفا ناراحت نشید، کارید دارید توی خود تاپیک بگید، اگه دیدید زدم لغو دوستی ناراحت نشید چون گفتم همون اول که قبول نمیکنم⛔   
نه همش اشتباهه 

😂😂

دعا کنید کنکورمو خوب بدم😭                                      کمی مهربان تر از آنچه لازم است اونی ک واقعا عاشقته ازت عکس قدی نمیخواد عکس از بچگیت میخواد که بخنده و بهت بگه بچمون چقدر بانمک میشه اگ به تو بره:)مکالمات منو مغزم: حاجی تورو جدت به چیزایی که هیچ وقت قرار نیست اتفاق بیوفته انقد فک نکن   
2050

در بزار روش که زود بگیره خودشو زردیشم بستگی داره خودت چطور دوست داری شل یا سفت 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝
یادش بخیر یه بار شوهرم بجای روغن اب ریخته بود. نمیدونست روغن میخواد 🤦‍♀️

وای خدا😂😂😂😂

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟ 🥺             درسته عین آدم رفتار نمیکنم، ولی ته ته ته قلبم رو دوسش دارم، میدونم گاهی با رفتارا و کارایی که نباید میکردم آزارش دادم ولی دوست نی‌نی سایتی عزیز اگه رفتار بدی از منو و امثال من دیدی به پای اسلام و دین و مذهب نذار، مشکل از ماست نه پیر و پیغمبر، اگه بدی دیدی از ما بنویس پای نادونی خودمون، اگه خوبی دیدی بدون منشأش جای دیگس😘❤️                                                                                       در ضمن اگه تاپیکی مغایر قوانین سایت زده بشه گزارش میزنم حالا اسمشو هرچی میخوای بذار، عقده ای، عقب مونده، اُمُل.... هرچی فقط مواظب زبونت باش که فرهنگتو نشون میدهشهید مدافع حرم شهید عجب گل غلامی   پیشنهاد میکنم این تاپیکم که درمورد یکی از شهدای مدافع حرم هست رو بخونید ❤️❤️❤️. ⛔خوبه گفتم درخواست دوستی ندین😐، درخواست ندین من قبول نمیکنم، لطفا ناراحت نشید، کارید دارید توی خود تاپیک بگید، اگه دیدید زدم لغو دوستی ناراحت نشید چون گفتم همون اول که قبول نمیکنم⛔   

یا خدا

پیج اینستاگرامم فالو شه: anataset 🛍  مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍 نه شاخم نه معروفم. من یه کاربر معمولی هستم، منو تو تاپیکای با عنوان معروفترین یا شاخ ترین کاربر تگ نفرمایید. با سپاس✋🏻من پر از اشتباهم، آدم خوبی نیستم، نسبت به خیلیهاتون سنم بیشتره، شاید تو بعضی چیزا تجربه م بیشتر باشه اما هیچ ادعایی ندارم. تجربه ی زندگی مشترک ندارم، بنابراین خیلی از نظراتم از روی احساس صرف یا منطق صرف هست، پس قطعا نمیشه روشون تکیه کرد. من معصوم نیستم🤷‍♀️ کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو 🥀 درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز🤝
یادش بخیر یه بار شوهرم بجای روغن اب ریخته بود. نمیدونست روغن میخواد 🤦‍♀️

😂😂😂😂

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
نیمرو روغنش باید خپب داغ بشه که قشنگ جلز ولز کنه ته دیگ ببنده زیرش خرچ خرچ صدا بده  اخرش نمک ب ...

میترسم خیلی داغ شه بعد تخم مرغو میریزم روغنش بپاشه😐🤦🏻‍♀️

2051