2726
عنوان

اگر دوستتون....

97 بازدید | 7 پست

اگر یکی باشه که باهاتون دوست معمولیه...و کلا هیچ وقت سراغتون نمیاد مگر وقتی کارش گیره..جزوه میخواد یا تقلب برا امتحان ...چطور باهاش برخورد میکنید همیشه کمکش میکنید یا دیگه از یه جا به بعد میزاریدش کنار؟؟؟.  راستش من هم دلم براش میسوزه که جزوه نداره و اینا هم از دستش خسته شدم☹

کلا آدمای اطرافم همه با من اینطورن عشق و گردش و مسافرتشون با بقیه است منو فقط و فقط برا مشکلاتشون میخوان😞

خیلی دلم میخواد یه روزی یه دوست واقعی و خوب پیدا کنم اما متاسفانه اصن راهشو بلد نیستم...😖  

همه دوستام اینطوری بودن با همشون کات کردم 

چقد تو منی 🥺

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند بار گفتم جزوم تمیز نیست متوجه نمیشی 

برای امتحانم سین میکردم جواب نمیدادم

اگههههه ی بار حالمو میپرسید ی بار میگفت خوبی بخدا جوابشو میدادم اینجور ادما فقط وقتی لازمت دارن میان سراغت

2728
من چند بار گفتم جزوم تمیز نیست متوجه نمیشی  برای امتحانم سین میکردم جواب نمیدادم اگههههه ی با ...

دقیقا این همینطوریه فقط و فقط وقتی کارش گیره ...بدبختی انتظارات زیادیم داره مثلا یه بار گفت عکس بگیرم از جوابام بفرستم براش برای تقلب ...حالا من خودم درگیر امتحان خودم بود