2733
2734

پی اس فور شوهرمو میگم یکی بیاد اینو ورداره ببره من راحت شم ازش 😤

از ۶ عصر ک اومده تا الان هنوز پاشه بکوب و یکسره 

صداشم بلنده همش رو مخم 

کار هر روزشه روزی ۶,هفت ساعت پاشهههههههه

اونسری دزد اومد بردش یه چند وقت راحت بودم ازش 

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

😶 چیکارش داری 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

بهشم حرفی بزنم یا بگم کم کن صداشو بهش برمیخوره انتررر

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم میرفتم پیشش و بازی میکردم دوتایی

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2728

چه کارست خسته نمیشه؟ 

من شوهرم 8میاد حوصله هیچی نداره فقط میخاد بخوابه

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
😶 چیکارش داری 

خسسسسسسته شدم منم میخام فیلمی چیزی ببینم 

من بودم میرفتم پیشش و بازی میکردم دوتایی

کاری کرده متنفرشدم از هر چی بازی 

دلم میخاد برم تو سرش خوردش کنم 

سرم از صداش درد گرفته فرار کردم تو اتاق دارم از گرما میپزم😩

2738
چه کارست خسته نمیشه؟  من شوهرم 8میاد حوصله هیچی نداره فقط میخاد بخوابه

کارش خیلی سنگین و سخته میاد لم میده پای تیوی و دیگه هیچچچچ

خوبه بره مواد بکشه ؟!  پاشه بره خیانت کنه ؟  همش باید کار کنه و کار  خوب بذارش باز ...

پستام خوندی ایا ؟؟؟؟؟؟

میگم ۶ساعته یکسره پای تیوی صداشم بلنده سرمممممم درد گرفته اگه ولش کنی تا صب همینه اوضاع 

خب من بچه ها چیم تو این خونه ؟؟؟

ایشون بازی کنه مام زل بزنیم بهش ؟؟؟

خوشحالم باشم چون نمیره مواد بکشه ؟؟؟

خدایی چی میگین شما؟؟؟؟