2733
2734
سلام دوستان من وارد هفته 15 بارداری شدم ولی شکمم بزرگ نشده خیلی نگرانم دو هفته پیش سونوی ان تی رفتم همه چی خداروشکر خوب بود ولی اصلا شکم ندارم شماهایی که تجربه دارید ازکی شکمتون معلوم شد >؟ بچه ها نگرانم لطفا جواب بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من از 7ماه شکمم بزرگ شده بعضی ها انحنای لگنشون خوبه بچه تو لگنه و شکم زیاد بزرگ نمیشه همین الانم من زیاد شکمم بزرگ نیس تو ماه 9 هستم ولی اندازه 7 ماهه شکم دارم در حالیکه نی نینم درشته و وزنش هم بسیار عالیه خداروشکر اصلا خودتو نگران نکن اندازه شکم هیچ ربطی نداره
آخرش روزی بهار خنده هامان میرسد، پس بیا با عشق، فصل بغض را پشت سر بگذاریم...
من تو 19 هفته هستم یعنی ماه 5 شکمم یه کوچولو اومده جلو 3 هفته دیگه ام غربالگری سه ماهه ای دومم. من تو نت چرخیدم تا 7 ماه جاداره معلوم نباشه
به بعضیام باید گفت : ببخشید فهم ما در حد نفهمیه شما نیست .
2738
من ماه 8 بودم میرفتم کلاس کنکور هیشکی هم نمیفهمید باردارم فقط ماه آخر معلوم شد وزن دخترمم 3100 بود با قد 51 زمان تولد اگر خدای نکرده مسکلی باشه تو سونوگرافی های بعدی بهت میگن پس حســــــــــــاس نباش