2726
عنوان

خانمای شاغل بیاین بگین شغلتون چیه ماهی چقدر درامدتونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 26 پست
عزیزم پیج اینستا داری؟ چطوری مشتری جذب کردی؟

ن ب فروشنده سپردم اون برام سفارش میگیره یا میدوزم اون میفروشه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
شرمنده استارتر من تاپیکم زیاد زدم دو دلم  به نظرتون برم تکنسین داروخانه ؟؟ میگن حقوقش پایینه& ...

حقوقش چنده؟

و اینکه مدرک تحصیلی میخواد؟

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارمند شهرداری هستم بین هشت تا ده

ای جااااان

موفق باشی گلم

رزقت پربرکت انشاالله

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪
2728
حقوقش چنده؟ و اینکه مدرک تحصیلی میخواد؟

نه دیپلمه 

من دوره شو گذروندم باید دوماه برم کاراموزی بدون حقوق 

شما بدون دوره هم میتونید 

حقوق تازه کارباشی ۵۰۰تا ۸۰۰ 

ولی اگه بخواهی تا اخر ادامه بدی و کارت خوب باشه بالاتره 

ولی من خودم یک یا دو سال دیگه تو بهداشت استخدام بشم حقوقشم ۶تومن اینا هست 

اینو دودلم برم یا نه از صبح اینقدر فکر کردم سر درد گرفتم

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
چیا میدوزین مثلا؟عزیزم من میخواستم ژوردوزی یاد بگیرم خوبه بنظرتون؟

من لباس محلی میدوزم روش گلدوزی میکنم ...ژوردوزی دیدم چ شکلیه ولی بلد نیستم اگر خیلی خاص کار کنی و این ها شاید بگیره تو ایسنتا ولی فک نکنم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد