1874
2106

بگین انگیزه بگیرم

عاشق خانمای مستقل هستم

مطمئنم منم خونه‌دار میشم😍.ولی برا زودتر اتفاق افتادنش برام صلوات بفرستین😘

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

گلدوزی میکنم تقریبا ماهی ۱ تومن

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2124
شرمنده استارتر من تاپیکم زیاد زدم دو دلم  به نظرتون برم تکنسین داروخانه ؟؟ میگن حقوقش پایینه& ...

بروعزیزم برات سابقه میشه شایدشانست گرفتو حقوق پیشنهلدیش زیادبود

ˢᶤˡᵉᶰᶜᵉ ᶤˢ ᵃᶰ ᵃᶰˢʷᵉʳ ᵗᵒᵒᵎ
2050

حسابدار ۳ و ۵۰۰

البته من دیگه نمیرم سرکار و گفتم که نمیخوام بیام.

ولی اونا هنوز جایگزین پیدا نکردن و دورکاری میکنم رو حساب اینکه آشنا هستن🤦‍♀️

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                                                                                           

داشجوام از اون که درامد ندارم 

طراحی چهره انجام میدم 

و تایپ 

که مشخص نیست 

ماهیانخ میانگین ۲ت ۱.۵

۶۰۰ت هم از خانوادم میگیرم مجردم

یکی همیشه هست که عاشق منه😍نگام که میکنه پلک نمیزنه😘 تنهاست خودش، ولی تنهام نمیزاره دریا که چیزی نیست عجب دلی داره😻با گریه هام میاد غمامو حل کنه 😍نزدیک میشه تا منو بغل کنه 💛از اسمون شهر خیلی پایین تره درو که وا کنم خـــــدا پشت دره🙋✨هر کاری که میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره💛 نامهربونی با دلم نمیکنه ...با هیچ قیمتی ولم نمیکنه❤ ...ی قطره اشکمو که میدرخشه باز بهونه میکنه تا منو ببخشه باز😁🌸😻
عزیزم پیج اینستا داری؟ چطوری مشتری جذب کردی؟

ن ب فروشنده سپردم اون برام سفارش میگیره یا میدوزم اون میفروشه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
شرمنده استارتر من تاپیکم زیاد زدم دو دلم  به نظرتون برم تکنسین داروخانه ؟؟ میگن حقوقش پایینه& ...

حقوقش چنده؟

و اینکه مدرک تحصیلی میخواد؟

مطمئنم منم خونه‌دار میشم😍.ولی برا زودتر اتفاق افتادنش برام صلوات بفرستین😘
2129