2737
2739

بچه‌هاتونو چیکار میکنین؟

خیلی دوست دارم برم سرکار و از نظر مالی تا حدی مستقل بشم

بچم الان یه سالشه

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪

مثلا دو سه سالش بشه میشه برم؟

خیلی سردرگمم

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزاربچت بزرگتر بشه

دختردایی من ۳۰ سالشه یه دختردوازده ساله داره و یه پسرپنج ساله بچه هاش تو خونه تنها میزاره شوهرش ۲ظهرمیاد خودشم ۸ صبح میره ارایشگاه تا ۸ شب اما دیگه مستقله 

2728
میزارم پیش مامانم

متاسفانه مامانم حوصله بچه نداره

ولی خواهرم ممکنه نگه داره برام

میتونم بپرسم چکاره هستین؟

ماهی چقدر حقوقتونه؟

من ۱۶ سال سابقه کار دارم . باردار بودم سر بچه اولم تو ماه نهم کار رو شروع کردم . الانم دوتا بچه دارم یه ۱۶ ساله و یه ۸ ساله.  توکل کن خدا کمک میکنه. از مادر و مادر شوهرت کمک بگیر . اگر هم نشد پرستار. لازم نیست دنبال پرستار حرفه ای باشه ممکنه تو فامیل زنی باشه که بتونه  کمکت کنه 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
گناه داره بزار بزرگتر بشه بچه یک سال رو کجا میخوای بزاری بهت احتیاج داره

الان که نمیرم

گفتم مثلا سه سالش بشه

دختر بزرگمم ده ساله میشه

به نظرم تا حدودی میتونه از پسش بربیاد

شرکت مال خودمونه

موفق باشی عزیزم😘

من ۱۶ سال سابقه کار دارم . باردار بودم سر بچه اولم تو ماه نهم کار رو شروع کردم . الانم دوتا بچه دارم ...

کاش مادرم میزاشت درس بخونم بتونم کاره‌ای بشم

الان با ۲۹ سال سن دیره برام

کارهایی هم که برام پیدا بشن درحدی نیستن که بتونم پول پرستارم بدم

نهااااااایت ماهی ۲ونیم بهم بدن

همون خواهرم بچه هارو نگه داره بهتره

کاش مادرم میزاشت درس بخونم بتونم کاره‌ای بشم الان با ۲۹ سال سن دیره برام کارهایی هم که برام پیدا ب ...

اگه خواهرت هست که عالیه خدا برات نگهش داره تو هم براش جبران کن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
اگه خواهرت هست که عالیه خدا برات نگهش داره تو هم براش جبران کن

ممنون عزیزم

تو روخدا برا آرامشش دعا کن

فقط همین یه خواهرو دارم.برادرم ندارم

مشکل داره تو زندگیش داره جدا میشه

خیلی ناراحتم براش

الان که نمیرم گفتم مثلا سه سالش بشه دختر بزرگمم ده ساله میشه به نظرم تا حدودی میتونه از پسش بربیا ...

آره بابا نگران نباش

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
ممنون عزیزم تو روخدا برا آرامشش دعا کن فقط همین یه خواهرو دارم.برادرم ندارم مشکل داره تو زندگیش د ...

انشالله خدا کمک کنه مشکلش به بهترین نحو حل بشه

2706