2726

من تو ۸ هفته ام اسی جان یکم کار میکنم درد دارم شکمم به پایین و کشاله رانم تیر میکشه گاهی هم دور نافم طبیعیه؟ اخه کارای خونم رو کی بکنه مجبورم خودم انجام بدم کمک ندارم شوهرمم اصلا نیست وقتی هم میاد اینقد خسته است نمیتونه تکون بخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو ۸ هفته ام اسی جان یکم کار میکنم درد دارم شکمم به پایین و کشاله رانم تیر میکشه گاهی هم دور نافم ...

طبیعیه منم اویل زیر دلم خیلی تیرمیکشید شیاف استفاده کن یکم ک بگذره بهتر میشی

2728
چاره ای نیست منم همینم 6 ماهمه و کمر درد دارم از 3 ماه داشتم بهتر نشده هیچ بیشترم شده

واقعا؟یعنی شمام تا یکم سرپا وایمیسی یا راه میری کمر درد میگیری؟!میگم علایم زایمان زور رس نباشه ی موقع؟

طبیعیه منم اویل زیر دلم خیلی تیرمیکشید شیاف استفاده کن یکم ک بگذره بهتر میشی

ممنون نگران بودم شوهرمم همش میگه حواست باشه من ازت جواب میخوام کار نکن فکر میکنه ناهار و شام و کارای خونه خود به خود انجام میشه دکترم بهم شیاف پروژسترون داد واژینال شبی یکی درسته؟ دوفاستون هم میخورم یه قرص دیگه هم داد ۱۲ ساعتی هست گویا مال جفته 

دکترم گفت لازم نیست اخه شکم ندارم زیاد.دکترن گفت طبیعی چون وزتت داره میره بالا

البته وقتی شکم بزرگ میشه به خصوص اگه خودت لاغراندام باشی روی کمر فشار میاد پس نگران نباش سعی کن زیاد ایستاده نباشی 

واقعا؟یعنی شمام تا یکم سرپا وایمیسی یا راه میری کمر درد میگیری؟!میگم علایم زایمان زور رس نباشه ی موق ...

بله خیلی درد کمر دارم تازه دلمم درد میکنه. نه نگران نباش علائم زایمان نیست بیشتر استراحت کن زیاد سرپا نمون ظرفا رو میخوای بشوری وسطش یکم رو مبل دراز بکش

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

ممنون نگران بودم شوهرمم همش میگه حواست باشه من ازت جواب میخوام کار نکن فکر میکنه ناهار و شام و کارای ...

من شیافو مقعدی استفاده میکردم دیگه بقیه داروهارو نمیدونم عزیزم کار خونه همیشه هست سعی کن استراحت کنی تا بهتر بشی مگه کار خونه چقده اینم ی اشپزی و ظرف شستن هرروز ک نمیخوای جارو بزنی سلامتی بچت مهمتره من خودم سرکلاژ شدم سه هفته استراحت بودم الانم کار میکنم ولی نه زیاد باورت میشه خونمون رو یک ماه جارو نزدم شوهرمم وقت نمیکرد

البته وقتی شکم بزرگ میشه به خصوص اگه خودت لاغراندام باشی روی کمر فشار میاد پس نگران نباش سعی کن زیاد ...

نه لاغر نیستم ولی خب از اول بارداریم سه کیلو اضاف کردم  

بله خیلی درد کمر دارم تازه دلمم درد میکنه. نه نگران نباش علائم زایمان نیست بیشتر استراحت کن زیاد سرپ ...

من حالا دل درد تدارم ولی کمر درد چرا.دوتا خیابون ک راه برم دیگه هیچی

من شیافو مقعدی استفاده میکردم دیگه بقیه داروهارو نمیدونم عزیزم کار خونه همیشه هست سعی کن استراحت کنی ...

جارو روزی دو بار میزدم😐😐😐 پرنده داشتم به گند میکشیدن حیوونی ها رو فعلا امانت دادم فقط یکیشون پیشم هست این زیاد کار نداره تمیزه اخه من اکثر شب ها تنهام واسه اینکه نترسم گفتم یک پرنده باشه کنارم اینم حیوون افسرده شده باید واسش جفت بگیرم تنها نمونه مرغ عشقه دستیه خیلی هم وابسته است به من میمیره بدمش به کسی 

نه لاغر نیستم ولی خب از اول بارداریم سه کیلو اضاف کردم  

چقد کم اضافه کردی البته خوبه ها اصلا وزن بالا واسه جنین خوب نیست اتفاقا اینایی که کم اضافه میکنن بچه هاشون درشت تر هستن دوست من ۴ کیلو تا اخر اضافه کرد بچش!۳ کیلو بود 

2706