2726
عنوان

نمیدونم چرا خواهرم اینجوری میکنه حسوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 47 پست
لطفااااا نگین عکس بزار دیگه نمیخام بزارم میترسم واقعا اشنا باشه اینجا  

بعد چطوری دقیقا دیروز عکس گذاشتی 

ی بامبولی در بیارین ک حداقل بگنجه🖖🏼

خائن شرمنده از اینه هاست.. 🪞🍃.      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفااااا نگین عکس بزار دیگه نمیخام بزارم میترسم واقعا اشنا باشه اینجا 

بذار افسون جون، نگران نباش...بذار ببینیمت

تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃
2728

هم دوستت داره ،هم حسودی میکنه 

ازتو بدش نمیاد ،فکر کنم دست خودش نیست و این مسئله میتونه به بچگیتون و مقایسه های بد پدر و مادر و بزرگترا ربط داشته باشه که روش تاثیر بدی گذاشته 

اینجا کلا حرف الکی زیاد میزنن.

مخخخخخصوصا درباره زشتی و زیبایی

من که سلیقه م در مورد زشتی زیبایی کلللللللا با نی نی سایتی ها متفاوته.

یعنی پیش اومده همه یه چیزی و گفتن وااااااای چه قشنگ من اوغ میزدم

اکثر خواهرایه بزرگ تر حسودن نمیدونم چرا

اره خواهرم بزرگتره  حالا خواهرم خودش صورتش درازه دماغشم زشت بود عمل کرد من دماغم ی درس ولی خوب خیلی خوش فرم نیس خواهرم لاغره و بلند و شکم داره با این وجود ولی من با وجودی تو پرم و جاهایی ک باید تپله ولی شکم ندارم 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

دفعه بعدی اگه تکرار کرد و بهت گفت شبیه فلانی هستی 

بگو خب حالا شبیه  ش باشه بعدش چی میشه؟؟؟؟

بگو من شبیه خودمم اگه فکر میکنی مشکلی دارم مشکلم رو تو روم بگو دیگه چرا با دیگران مقایسه میکنی من دلم نمیخواد با کسی مقایسه بشم....از نظر شباهت هم اول از همه قطعا شبیه به خانواده ام هستم توام خانواده منی

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
اره خواهرم بزرگتره  حالا خواهرم خودش صورتش درازه دماغشم زشت بود عمل کرد من دماغم ی درس ولی خوب ...

خودتو و خواهرتو بذار

تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃

شاید خودتون هم بهش خیلی گیر میدی

من خواهرم اینجوری بود همه ش ازم ایراد می‌گرفت مثلا ابروهات پهنه نمی‌دونم صورتت پره موعه

دیگ منم الان چاق شده هی میییگم هیییی مییییگم الان ک دقت میکنم اون دیگ اصلا ازم ایراد نمیگیره😂😂😂

واا دیروزم گذاشتی  خودشیگفتگیت غیرقابل درمانه  شک دارم اصلا خواهری هم درکار باشع

الان این کجاش ب خودشیفتگی ربط داشت ؟ دیروزم میتونین برین ببیینین ۹۰ درصد عکسمو دیدن و نظر مثبت هم دادن 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
2706