2137
2106

خانما بخدا من زشت نیستم اولا دوما اصلا زشتم باشم از خواهرم خیلی خوشکلترم ولی خواهرم همش از من ایراد و عیب میگیره من نمیدونم دلیل این کارش چیه حالا خواهرم خیلی پشتمه تو همه مساعل ولی همش ب قیافم گیر میده من اصلا چاق نیستم  تو پرم و اندامم خیلی خوبه حتی دیشب عکس گذاشتم همه گفتن خیلی خوبی میاد منو با چاقققق تری و بد اندام ترین زنایی ک میشناسه مقایسه میکنه مثلا من دارم راه میرم یهو میگه وای نگاه انگار فلانیی ( ی زن چاق ) 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . (من ی دختر رزمی کار و خوش اندام و با اعتماد ب نفسم .نامزد دارم . نامزدم ی پسر خوشتیپ و خوش هیکل و  بلند قده که چهره جذاب مردونه و چشمای سبز و خماری داره ❤ هدفم پز دادن نیست الان عقدیم و من معمولا در مورد اتفاقات زندگیمون تاپیک میزنم چون حس خوب و شکر گزاری بهم میده . خیلی همدیگه رو دوست داریم . لطفا برا پزشکی قبول شدنم دعا کنین تا زودتر ازدواج کنیم )

یا من اتفاقا عکس صوزتمم گذاشتم فرمو صورتمو و همع گفتن خیلی خوبه بخدا ولی میاد میگه تو مثل فلانیی ته چهرتون شبیه همه و صورتت مثل اونه ( دختر داییمو میگه ک ی دختر چاق حالا خدایی غیبت نیس شما ک نمیشناسین ولی مثلا صورتش دارزه و غبغب داره و اصلا صورتش زاویع نداره ) خلاصه غیر مستقیم میگه اندامت بده قیافت بده و زشتی  اصلا نمیدونم دلیل این کارش چیه اگر  واقعنی میگع چرا همه اینجا گفتن خوبی کسیم تاحالا نگفته بهم  اگر حسوده پس چرا تو بقیه مساعل خوبه ؟ 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . (من ی دختر رزمی کار و خوش اندام و با اعتماد ب نفسم .نامزد دارم . نامزدم ی پسر خوشتیپ و خوش هیکل و  بلند قده که چهره جذاب مردونه و چشمای سبز و خماری داره ❤ هدفم پز دادن نیست الان عقدیم و من معمولا در مورد اتفاقات زندگیمون تاپیک میزنم چون حس خوب و شکر گزاری بهم میده . خیلی همدیگه رو دوست داریم . لطفا برا پزشکی قبول شدنم دعا کنین تا زودتر ازدواج کنیم )

لطفااااا نگین عکس بزار دیگه نمیخام بزارم میترسم واقعا اشنا باشه اینجا 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

فقط عکست رو قبول داریم😂😂بذار

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃

حسود پلاستیکی..آجی منم اینطور بچه ک بودم ب من گیر میداد..الان میبینه حریفم نمیشه..ب دخترم گیر میده...

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم...امیدوارم بتونم ب وزن هدفم برسم....وزن فعلی۶۸....وزن هدف۵۸
2143

بعد چطوری دقیقا دیروز عکس گذاشتی 

ی بامبولی در بیارین ک حداقل بگنجه🖖🏼

خائن شرمنده از اینه هاست.. 🪞🍃.      

بذار افسون جون، نگران نباش...بذار ببینیمت

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃
2051