2733
2734

امروز آزمایش داشتم ، تو خونه گرفتم 95 بود رفتم اونجا از استرس زیاد با دستگاه گرفتم 109 بود 😢 

ممکنه دستگاه بیشتر نشون بده؟؟

خدایا شکرت💜

بعضی دستگاه ها مقدار خطایی بالایی دارن 

من دستگاه رو با چیزی که تو ازمایشگاه انجام داده بود مطابقت دادم فقط یه درصد دستگام بالا تر نشون میداد

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعضی دستگاه ها مقدار خطایی بالایی دارن  من دستگاه رو با چیزی که تو ازمایشگاه انجام داده بود مط ...

وای مارک دستگاهتون چیه ؟ اخه من دیروزم گرفتم 90 بود اما رفتم داخل ازمایشگاه از استرس بالا رفته بود ، حالا جواب ازمایشم امروز میاد معلوم میشه خطاش چقدره

خدایا شکرت💜
وای مارک دستگاهتون چیه ؟ اخه من دیروزم گرفتم 90 بود اما رفتم داخل ازمایشگاه از استرس بالا رفته بود ، ...

مال من گالا هست 

بعد سما برا اینکه متوجه بشید چقدر دستگاهتون خطا داره باید زمانی که خون دادید همون موقع هم تست بزنی با دستگاهتون نه. تو خونه بزنی بری بعد بیایی مقایسه کنی اینطوری اشتباه که تو خونه تست کنی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
مال من گالا هست  بعد سما برا اینکه متوجه بشید چقدر دستگاهتون خطا داره باید زمانی که خون دادید ...

اره همینکارو انجام دادم ، داخل خود ازمایشگاه با دستگاهم گرفتم 109 بود ،

خدایا شکرت💜
2738
قندم 100 بود ، 9 تا بیشتر نشون میداد دستگاه ،

خوب دیگه درسئ خطاش 9 هست