2737
2739
عنوان

لک بینی در دوران بارداری

159 بازدید | 18 پست

دوستان من هفته ۲۴ ام. 

دیروز طبق تاریخ موعد همیشگی پریودم بود. امروز رو دستمال ترشحم خیکی کم رنگی شده بود و اندازه دو تا سر سوزن خون دیدم. میشه کمکم کنید لطفا. دیروز پیش دکترم ویزیت شدم همه چی خوب بود. حتی ضربان قلب رو هم شنیدم. ولی از دیشب هم کمر درد دارم کمی و هم امروز اینطوری شد. 

عزیزم حتما به دکتر مراجعه کن استراحت مطلق داشته باش و نزدیکی نکن شاید برات شیاف بنویسه زیاد تکون نخور لکه بینی طبیعیه اما همیشه لازمه بری دکتر تا متوجه دلیلش بشه و در صورت لازم دارو تجویز کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله که چیزی مهمی نیست گلم استرس نداشته باش یه تماس با دکترت بگیر بهش بگو اگه گفت لازمه برو

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
2731
عزیزم حتما به دکتر مراجعه کن استراحت مطلق داشته باش و نزدیکی نکن شاید برات شیاف بنویسه زیاد تکون نخو ...

شیاف دارم استفاده میکنم هر شب یکی   

از اول بارداریم بهم شیاف داد. ممکنه ربطی به موعد پریودم داشته باشه؟

اگه جفتت بالاس باید پیگیری کنی!

(مارژینال،لولایینگ،سرراهی،پارشیال پرویا) اینا گزارش نشده باشه

خلفی ،قدامی،لترال اگه فوندال باشن فرقی نداره

.

از جهت زایمان زودرس باید بررسی بشی، شاید سونو لازم باشه! اگه در معرضش باشی تا دیر نشده دارو شروع میکنن اتفاقی نمیفته

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
شیاف دارم استفاده میکنم هر شب یکی    از اول بارداریم بهم شیاف داد. ممکنه ربطی به موعد پری ...

....من که پرسیدم دکتر گفت قاعدگی تو دوران پرسیدی ممکن نیست  این خون بهش ربطی نداره فک کنم ..‌عفونت نداری ؟؟.....قبلا هم خونریزی داشتی در طول بارداری؟؟؟؟..برو دکتر در هر صورت فقط تا قبل مراجعه کامل استراحت مطلق کن گرمی جات هم نخور اول برو دکتر ببین چی بهت میگه....

اگه جفتت بالاس باید پیگیری کنی! (مارژینال،لولایینگ،سرراهی،پارشیال پرویا) اینا گزارش نشده باشه خلفی ...

فوندال پریوو یه همچین چیزی نوشته بود. خلفی هم بود. 

فوندال پریوو یه همچین چیزی نوشته بود. خلفی هم بود. 

فوندال یعنی بالاس، خوبه!

یه سونو بررسی طول سرویکس همراه داپلر جفت اگه بری عالی میشه! 

خیالت راحت میشه دیگه ؛ بازم ببین دکترت چی میگه؟

من بارداری اولم جفت سرراهی بود، سه ماهه اول خونریزی داشتم، سه ماهه دوم دکترم جای شیاف آمپول پرولوتون هفته ای داد؛ تاکید میکرد سه ماهه دوم نباید لک یا خونریزی داشته باشی🤷‍♀️

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706