2726
عنوان

شما هم مثل مایین؟

208 بازدید | 17 پست

امسال تابستون میوه خیلی کم میخرین؟

هر سال دلم خوش بود به هندونه

امسال اونم نمیخریم

به خاطر گرونی

بمیرم برا دل بچه‌ها.گیلاس کیلویی ۷۰ هزار😵😵😵😵

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره عزیزم .منم خیلی کم اندازه بچه م میخرم ولی هلووشلیل والواینحاکیلویی ۲۲هست بیشترازاینامیخرم براش ولی خب گرونیه دیگه سه ماه پیش شوهرم دومیلیون دادبهم فقط میوه و سبزیجات بامنه که بخرم تموم شد

کجایی کیلو۷۰؟؟

دزفول

تاپیک مانکن های زیبا🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه۱۰۸🧡وزن فعلی۹۴🧡هدف اول۸۹🧡هدف دوم۸۴🧡هدف سوم۸۲🧡هدف نهایی ۸۰🧡من میتونم و نهایت تلاشمو میکنم که به هدفم برسم 😍💪💪💪💪

انشالله روزی همه مردم در هر قشری در ایران بتونن هراون چیزی رو که میخوان بخرن یا حداقل بتونن روی حقوقشون حساب کنن بدونن که با مثلا ۲سال کارکردن چه خونه و چه ماشینی میتونن بخرن...الان قیمتا انقدر جابجا میشه که اصلا ادم نمیتونه بگه من با این حقوق دوسال دیگه میتونم اینکارو کنم....خداروشکر مردم میبینن اگاه شدن

2706