1874
2106
عنوان

شما هم مثل مایین؟

187 بازدید | 17 پست

امسال تابستون میوه خیلی کم میخرین؟

هر سال دلم خوش بود به هندونه

امسال اونم نمیخریم

به خاطر گرونی

بمیرم برا دل بچه‌ها.گیلاس کیلویی ۷۰ هزار😵😵😵😵

مطمئنم منم خونه‌دار میشم😍.ولی برا زودتر اتفاق افتادنش برام صلوات بفرستین😘

از هرکدوم کم  بخر حداقل برای بچهات 

مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                  ریپ مخالف توسط سیب زمینی پیازا ممنوع❌😒

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

گیلاس کیلو 30تومن کجایین اینقد گرونه 

هندوانه هم کیلو 6

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا صابخونه شدنم صلوات بفرستید خسته  شدم دیگه ازاین مستاجری الهی که هرچی آرزو دارین بهش برسید
2124

اره عزیزم .منم خیلی کم اندازه بچه م میخرم ولی هلووشلیل والواینحاکیلویی ۲۲هست بیشترازاینامیخرم براش ولی خب گرونیه دیگه سه ماه پیش شوهرم دومیلیون دادبهم فقط میوه و سبزیجات بامنه که بخرم تموم شد

2050
شما کجایین شهر نا ۵۰ تا ۶۵ داره😑

زاهدان

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا صابخونه شدنم صلوات بفرستید خسته  شدم دیگه ازاین مستاجری الهی که هرچی آرزو دارین بهش برسید

انشالله روزی همه مردم در هر قشری در ایران بتونن هراون چیزی رو که میخوان بخرن یا حداقل بتونن روی حقوقشون حساب کنن بدونن که با مثلا ۲سال کارکردن چه خونه و چه ماشینی میتونن بخرن...الان قیمتا انقدر جابجا میشه که اصلا ادم نمیتونه بگه من با این حقوق دوسال دیگه میتونم اینکارو کنم....خداروشکر مردم میبینن اگاه شدن

ما کلا روستامون منبع میوه های تابستونیه از البالو و زرد الو بگیر تا سیب گلابی و آلو😁😍

جاتون خالی🥴

ولی گرونی بیداد میکنه خدا از باعث بانیش نگذره

•دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
انشالله روزی همه مردم در هر قشری در ایران بتونن هراون چیزی رو که میخوان بخرن یا حداقل بتونن روی حقوق ...

دقیقا

خدا خودش کمک کنه انشاالله

مطمئنم منم خونه‌دار میشم😍.ولی برا زودتر اتفاق افتادنش برام صلوات بفرستین😘