2726
سلام بچم چند روز دیگه 4 ماهش تموم میشه دکتر گفت غذای کمکیشو شروع کنم میشه بگید میوه هم میتونم بدم ؟چه میوه هایی الان مجازه؟ایا وزن گیری بچم با شروع غذای کمکی بهتر میشه؟
به امید خدا من به هدفم میرسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خیلی تو نی نی سایت تحقیق کردم درمورد غذای کمکی. وسه تاکتابم خوندم تواین یک ماه. شروع غذای کمکی از4ماهگی ازلحاظ چی بدیم وچجوری فرقی نمیکنه ازنظرپزشکا با اینکه 6ماه تموم باشن. میتونی دوسه روز لعاب برنج بدی تا روده هاش نرم بشه و با یه چیز سبک شروع کنی که یه هو معدش عکس العمل نشون نده چون رفلاکسم داره. بعد یه هفته فرنی بده. بنظرمن به جای اینکه دوباره یه هفته حریره بدی که هیچ فرقی بافرنی نداره . میتونی اون هفته ای که فرنی میدی سه روز اول رو فرنی ساده بدی بقیه هفته رو با پودربادام یا شیره بادام بدی. ویک هفته که تموم شد. سوپ رو شروع کن. پوره ها هم خیلی خوبن برابچه ها. مخصوصا پوره هویچ چون شیرینه بچه ها دوس دارن
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
قاصدک من شنیدم خوب میشن. چون گاهی بچه بخاطر شیر رفلاکس داره. وقتی غذارو شروع کنی دیگه وعده های شیرش کمترمیشه. فقط حواستو بده حجم زیاد بزور بهش ندی که معدش بهم نریزه . بزار بامیل خودش بخوره. سوپشو میتونی با ورمیشل و جوپرک هم درست کنی. همه چی روباهم قاطی نکن. بزار براش چندمدل سوپ داشته باشی که زده نشه. بروکلی هم شنیدم خیلی خوبه برابچه ها. هفته سوم شروع کمکی بروکلی رو هم اضافه کن.
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
2706