2703
2553
عنوان

همه بهم میگن چاق + عکس

2545 بازدید | 150 پست

خانما نمبدونم یا اینه دیونس یا من یا این مردم من هر چی تو اینه نگاه میکنم نمیفهمم ک چاق باشم من اندام تو پری دارم و واقعا خودم ک متوجه نمیشم چاق باشم حتا ب نسبت خواهرم و دختر داییم و ... ک از من خیلی لاغر ترن اصلا شکم ندارم ب ا س ن م بزرگه با رونام  و همه بهم میگن چاقی حتی خواهرم زورم میاد خودش لاغره ب من بیشتر اوقات میاد چاق ترین زنی ک میشناسه مثالش میزنه رو من  واقعا ناراحت میشم من عکسمو میزارم شما ببینین اونا حسودی میکنن خدایی یا واقعا چاقم و خودم متوجه نیستم  در ضمن دخترای فامیل همشون یا چاقن یا لاغرن یا اگر متوسط

باشن خیلی شکم دارن و کوتاه قدن من ۱۶۸ قدم

بچه ها صفحه ۲ میزارم میخوام بازدیدا بیشتر بشه نطرات بیشتر 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حالا باید وایسیم بره صفحه۲ حداقل پست دوم بزار لعنتی😐

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

چن کیلویی مگه به منم میگن چاق۰

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑
2714
2706