2137
2106
عنوان

همه بهم میگن چاق + عکس

2333 بازدید | 150 پست

خانما نمبدونم یا اینه دیونس یا من یا این مردم من هر چی تو اینه نگاه میکنم نمیفهمم ک چاق باشم من اندام تو پری دارم و واقعا خودم ک متوجه نمیشم چاق باشم حتا ب نسبت خواهرم و دختر داییم و ... ک از من خیلی لاغر ترن اصلا شکم ندارم ب ا س ن م بزرگه با رونام  و همه بهم میگن چاقی حتی خواهرم زورم میاد خودش لاغره ب من بیشتر اوقات میاد چاق ترین زنی ک میشناسه مثالش میزنه رو من  واقعا ناراحت میشم من عکسمو میزارم شما ببینین اونا حسودی میکنن خدایی یا واقعا چاقم و خودم متوجه نیستم  در ضمن دخترای فامیل همشون یا چاقن یا لاغرن یا اگر متوسط

باشن خیلی شکم دارن و کوتاه قدن من ۱۶۸ قدم

بچه ها صفحه ۲ میزارم میخوام بازدیدا بیشتر بشه نطرات بیشتر 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . (من ی دختر رزمی کار و خوش اندام و با اعتماد ب نفسم .نامزد دارم . نامزدم ی پسر خوشتیپ و خوش هیکل و  بلند قده که چهره جذاب مردونه و چشمای سبز و خماری داره ❤ هدفم پز دادن نیست الان عقدیم و من معمولا در مورد اتفاقات زندگیمون تاپیک میزنم چون حس خوب و شکر گزاری بهم میده . خیلی همدیگه رو دوست داریم . لطفا برا پزشکی قبول شدنم دعا کنین تا زودتر ازدواج کنیم )

کو 

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐 میشه دعا کنید این تیکر تا آخر بمونه بعد از سالها انتظار بچه دار شدم برای سلامتی تو دلیم یه توحید مهمون کنید ایشالله حاجت روا بشین🥺الله هم صلی علی محمد و آل محمد

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

الگزارش.من.الایمان#  

اگه راضی هستی برای شادی روح مامان مظلومم صلوات میفرستی ممنونم😔🖤 ☆☆☆ پسرم؛روشنی نور دوچشمان منی دوست دارم❣️بهترین هدیه ای از جانب یزدان منی دوستت دارم❣️پسرم تاج سرم ای که تویی مونس تنهایی باباروح من جان من و شادی دوران منی دوستت دارم❣️پسرم لحظه میلاد تو هرگز نرود از یادم غنچه نورس من باغ گلستان منی دوستت دارم…❤️💙.... خدا سوگند ب نامت ک تو آرام منی...!    🖤دلم تنگ است😔🖤  
2149

حالا باید وایسیم بره صفحه۲ حداقل پست دوم بزار لعنتی😐

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

چن کیلویی مگه به منم میگن چاق۰

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑
2050
2087

زوووووووووووو بکشید تا برسه ب ۲😩😧

خدای من!چه بیخبرقدم زدم کنارتو😔/رفیق من!چه دیرامدم سرقرارتو😔/قرارمن!قرارلحطه های بی قرار من 😌/خدای من!یگانه ی همیشه در کنار من😍😘
1718