2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خداروشکر😍مرسی عزیز دلم ❤️ کار خاصی انجام دادید؟ 

اول تلاش کردن خیلییی زیاد 

من بخش خصوصی کار میکردم دانشجوی ارشد هستم بچه سه ساله دارم کار همسرم طوریه که شیفتی هستن و اکثرا سر کار. باورتون میشه من خسته و مونده از کار میومدم و کارای خونه رو انجام میدادم دیگه ذهنم نمیکشید درس بخونم نکات مهم درسا رو بلند بلند میخوندم و صدامو ضبط میکردم و هر زمانی ک وقت میشد مثلا در حین خوابوندن بچه، یا انجام دادن کارای خونه با طول مسیر کار با هندزفری گوش میکردم 

پوستم کنده شد ☺ در کنارش هم اون روزی که قرار بود نتایج اولیه مشخص بشه به طور اتفاقی ی کلیپ دیدم تو اینستا که آقای قرائتی در مورد گرفتن حاجت از امام رضا گفته بودن که این امام رئوف رو ۱۰۰ بار به مادرشون حضرت زهرا قسم بدید حاجت میگیرید 

و خداروشکر به لطف خدا و نظر امام رضا بالاخره در آستانه ۳۰ سالگی قبول شدم انشالله این خوشحالی نصیب همتون بشه 

پارتی آدم خدا باشه 

ما پارتیمون خداس.

فعلا به جایی نرسیدیم.

اونایی پارتی داشتن رفتن بهترین کار و حقوق بالاااا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
اول تلاش کردن خیلییی زیاد  من بخش خصوصی کار میکردم دانشجوی ارشد هستم بچه سه ساله دارم کار همسر ...

سلام عزیزم..منم شرایطم مثل شماست..میشه بگیدچه مدت روزی چندساعت خوندید?درصددرسای عمومیتونم میگین?

اول تلاش کردن خیلییی زیاد  من بخش خصوصی کار میکردم دانشجوی ارشد هستم بچه سه ساله دارم کار همسر ...

ماشاالله به پشتکارت 

انشاالله موفق و سربلند بشین 

مرسی ک تجربتونو در اختیارم گذاشتین❤️

ما پارتیمون خداس. فعلا به جایی نرسیدیم. اونایی پارتی داشتن رفتن بهترین کار و حقوق بالاااا

خدا هوای همه رو داره 

هر خیری از خدا برسه بی منته 

تو باور داشته باش ک خدا تو هر شرایطی ام باشی امداد غیبیشو میرسونه 

2706