2733
2734
وای خیلی حالم بد شد اون کلمه تموم کرد رو دیدم  خدا صبر بده بهت  خدا بیامرزتش  انشا ...

ممنون عزیزم،دلتنگی دیوونه ام کرده من خیلی وابسته پدرومادرم بودم همش به خودم میگفتم دوساله تحمل کن ولی دیگه با فوت پدرم و دفنشون تو اون شهر مادرم محاله برگرده،همش میگم شاید ناشکری کردم خدا قهرش گرفت،نمیدونم خدا پدرومادرت و عزیزانتو برات نگه داره ببخشید ناراحتت کردم فقط خواستم بگم همینکه خیالت راحت هستن این خودش نعمت بزرگیه

بخاطر دلسوزی تعلیق شدم 
وای عزیزم خدارحمتشون کنه 😢خدابهت صبربده خیلی سخته

ممنونم خدا رفتگانتونو بیامرزه،خدا عزیزانتونو نگه دار باشه،پیر شدم موهام تو پنج ماه سفید شده پدرم با وجود سه تا پسر همیشه میگفت تو پشت و پناه منی

بخاطر دلسوزی تعلیق شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم خدا رفتگانتونو بیامرزه،خدا عزیزانتونو نگه دار باشه،پیر شدم موهام تو پنج ماه سفید شده پدرم با ...

ممنون گلم❤❤❤

ای جانم عزیزدلم اگه میخوای پدرت توی اون دنیاخوشحال باشه اصلاگریه نکن وبه جاش براشون قرآن بخون وخیرات بده.....بخدادخترعموم دختربچه اش جلوی چشماش توی خونش سوخت ومرد....ولی اصلاتوی مراسمش گریه وسروصدانمیکرد خیلی باایمان بودمیگفت دوست ندارم روح دخترم به خاطرمن عذاب بکشه وناراحت باشه ....شماهم عزیزم زیادبهش فکرنکن میدونم سخته ولی تلاشتوبکن امیدوارم حال دلت خوب بشه وبتونی بااین مصیبت بزرگ کناربیای💔

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
ممنون عزیزم،دلتنگی دیوونه ام کرده من خیلی وابسته پدرومادرم بودم همش به خودم میگفتم دوساله تحمل کن ول ...

انشالله با امامان همنشین باشن تو بهشت 

غصه نخور با غصه ی تو پدرت ناراحت میشه براش خیرات کن فاتحه بخون انشالله جاشون عالی باشه اون دنیا 

براش قران بخون ازش بخاه بیاد خوابت 

خدا مادرتو سلامت نگه داره سایه اش همیشه بالا سرت باشه 

برای سلامتی و ظهور اقا امام زمانمون صلوات 😘
2728
ممنونم خدا رفتگانتونو بیامرزه،خدا عزیزانتونو نگه دار باشه،پیر شدم موهام تو پنج ماه سفید شده پدرم با ...

انشالله جاشون بهترین جای بهشت باشه سعی کنین شاد باشین تا پدرتم شاد باشه اون دنیا عزیزم

برای سلامتی و ظهور اقا امام زمانمون صلوات 😘
2738
انشالله با امامان همنشین باشن تو بهشت  غصه نخور با غصه ی تو پدرت ناراحت میشه براش خیرات کن فات ...

ممنون عزیزم بابت حرفهای قشنگت.،ان شاالله همیشه سایه پدرو مادر بالاسرتون باشه

بخاطر دلسوزی تعلیق شدم 
ممنون گلم❤❤❤ ای جانم عزیزدلم اگه میخوای پدرت توی اون دنیاخوشحال باشه اصلاگریه نکن وبه جاش براشون قر ...

فدات شم عزیزم،چقدر ناراحت شدم براش خدا صبرش بده،منم به این معتقدم که خواست خدا رو باید بپذیرفت و ناشکری نکرد،گاهی اوقات دلتنگی آدمو ازپا درمیاره ولی باز خدا حواسش بهمون هست.،خدا عزیزانتونو براتون نگه داره و همیشه سلامت و دلخوش باشین

بخاطر دلسوزی تعلیق شدم 
فدات شم عزیزم،چقدر ناراحت شدم براش خدا صبرش بده،منم به این معتقدم که خواست خدا رو باید بپذیرفت و ناش ...

خدانکنه گلم.....ممنون بابت دعای خوبت❤❤❤

آره طفلک داشتن بلال درست میکردن توی تراسشون که ژل آتش زامیریزن ویک دفعه شعله میگیره به لباس دوتادختراش تامیان یکی رونجات بدن وآتیش وخاموش کنن دختردیگش بدوبدومیره توی حمام زیردوش که بحساب خودش آتیش خاموش بشه ولی بیشترآتیش شعله کشیده وکامل سوختش طفلک

مطمئن باش که عزیزم خداعزیزهربنده اش روکه میگیره صبرشم میده مابااین قضیه که پیش اومدمیگفتیم که هرلحظه امکانش هست که یک بلایی سرمادرش بیادولی نه الان خداروشکرداره زندگیشومیکنه ودوباره حامله شده ودخترداره، زندگیش جریان داره.....شماهم امیدت به خداباشه ازخدابخواه که بهت آرامش بده حتما حتما خیرات بکن برای پدرعزیزت واسشون فاتحه خوندم انشالله که جاشون توبهشت باشه🌺

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
یس

وای شوهرت ناراحت نمیشه تو راه گریه میکنی؟؟؟من دلم که تنگ میشه اما باز خوشحالم که با شوهرم خونه خودمون میریم،بالاخره دوباره میری خونه مامانت دیگه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706