2733
2734
عنوان

پاکسازی چاکرا

21491 بازدید | 76 پست

دوستان کسی اطلاعی داره در این زمینه؟من میخواستم پاکسازی کنم ولی خیلیا ترسوندنم میگن اگه چاکراهات پاکسازی شن اجنه رو میبینی؟درسته این حرف؟؟لطفا هر اطلاعیتو این زمینه دارین بگین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خیلی چاکراهارو قبول دارم با باز شدنشون واقعا حس بهتری خواهی داشت

من همه چاکراهام بازن جز گلو تاحالا جن ندیدم

گلو هم فکر کنم دیگه الان باز شده تغییرشو حس میکنم ولی تست ندادم

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399

ی چیزایی میبینی

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
2738

نه عزیزم.میگن بعضی تمرینات تخصصیه و بهتره زیر نظر استاد باشه.مخصوصا چاکرای شش.بعدم اگه پاکسازیه اول تست بدن بعد بهتره از اولین چاکرا شرو کنن به پاکسازی و بعد همینطور به سمت چاکرای تاج برن(7).ممکنه دراثر زیاده روی و یا روش های نادرست توی عمل بعصی چاکراها خلل بوجود بیاد.بیشتر مربوط به چاکرای ششم هست فک کنم

من خیلی چاکراهارو قبول دارم با باز شدنشون واقعا حس بهتری خواهی داشت من همه چاکراهام بازن جز گلو ...

منم یمدت رو چاکرا ریشه دارم کار میکنم خیلی خوب بود ولی میترسم ادامه بدم

چیکار باید بکنیم تا ب این مرحله برسیم؟

سه سایت هست به اسم راستمرد

مراقبه های رایگان و پولی داره ازمون تستشم داره یه سر بزن

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
2706