2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای پردیس جونم
چطور قبل ازدواج متوجه نشدی اخلاقش نشدی؟
واقعا متاسف شدم
همیشه دوس دارم همه آدما رو خوشبخت و عاشق ببینم
من...دلم عجیب...یک غیرمنتظره ی خیلی خوب می خواهد!!!
با اجازه مدیر تاپیک می خواستم چندتا تلنگر کوچولو بهتون بزنم !!
تا حالا به این فکر کردین که با این همه کاری که تو خونه می کنید و خونه رو دستتون می چرخه ، بعد از 20 یا 30 سال دیگه چی عایدتون میشه؟ اونایی که کارمندن بازنشستگی دارن ولی ما که خونه داریم چی؟
تا حالا فکر کردین اگر خدایی نکرده زبونم لال اتفاقی واسه نون آور خونتون بیفته یا هفت قرآن فاصله از کار افتاده بشه شما باید چی کار کنید؟!
تا حالا فکر کردین واسه آیندتون پس انداز داشته ؟ یه پس انداز قابل اطمینان و سودآور که همه جوره ساپورتتون کنه و هر وقتم نیاز به کمک مالی داشتین کمکتون کنه بدون اینکه ذره ای از سودتون کم بشه؟
تا حالا با خودتون فکر کردین ای کاش الان که مثلا 20 یا 30 سالتونه ای کاش یه حقوق ماهانه داشتین و مستقل بودین؟
اگه 20 یا 30 سال پیش این نوع سرمایه گذاری رو یکی جلوی پای پدر و مادرامون می گذاشت چقدر خوب بود ، ما الان یه حقوق بگیر بودیم و خیالمون از خیلی جهات راحت بود، پس ای کاش ما به فکر آینده بچه هامون باشیم
و خیلی چیزای دیگه.......
تو کلینیک تخصصیم منتظرتون هستم تشریف بیارید خوشحال میشم
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25574
www.parpak.ir
حالا تو ذهنش با عشق قدیمیش درگیره.نمیدونه ماجراش رو میدونم.خیلی سخته پهش نگاه کنی روش رو برگردونه.خیلی سخته دو نوع غذا بپزی با دسر بعد جلو خونوادش بگه آشپزیش ال و بله .خیلی سخته و قت بیماری نوازشش نباشه.
پردیس جونم برای خوب شدن زندگیت بجنگ
تلاش کن
بخاطر خودت
به خاطر یه باری که هرکس متولد میشه
برای آرامش زندگیت تلاش کن
زود تسلیم نشو
من...دلم عجیب...یک غیرمنتظره ی خیلی خوب می خواهد!!!
2706