2137
2106
عنوان

کسی تا حالا موهاشو رنگ

239 بازدید | 19 پست

مشکی زده؟

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)

من نزدم 

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

آره😂

رنگ.کنم.بنظرت؟

کمد دیواری باشی؛مادر نباشی😭😭😤😤👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒تایپینگ(ننه قمر)
اره من رنگ زدم بعد سه سال رنگ عسلی زدم موهام 

خوبه؟

ادم زشت نمیشه؟

رنگ.کنم.بنظرت؟

ی حس بدی داشتم ک حد نداشت خیلی مشکی شده بود😕

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
من مشکی پر کلاغی

خوشگل میشه؟

2050
خوبه؟ ادم زشت نمیشه؟

کلا رنگ خوب نیست ،من پوستم سبزه است موهام مشکی خودم مشکی هست بعد ی رنگ گرفتم پشیمون شدم رنگ مشکی زدم تغییر نکرده بودم 

من تازه ازدواج کردم لطف میکنی برای خوشبختیم دعا کنی صلوات بفرستی ،حاجت روا بشی 

من چون خودم موهام مشکی بوده فقط مشکی میزنم منتها مشکی خالی نمیزنم چون طبیعی نمیشه همیشه با یه رنگ دیگه ترکیب میکنم الان میخوام مشکی پرکلاغی با قهوه ای خاکستری تیره ترکیب کنم بزنم 

2183
الان دو سال ک رنگ نکردم و موهای خودم هست مشکی همه میگن رنگ نکن سبزه هستی سنت میره بالا

نه منم سبزه م ولی رنگ میکنم اتفاقا ماهیی که سبزه ایم برعکس مو مشکی تیره ترمون میکنه. الان من جلوش رو دو خط جلو موم رو دکلره کردم دودی خیلی خوب شده 

اتل متل توتوله گاو حسن چطوره😌
نه منم سبزه م ولی رنگ میکنم اتفاقا ماهیی که سبزه ایم برعکس مو مشکی تیره ترمون میکنه. الان من جلوش رو ...

مبارک عزیزم نمیدونم من ک همش دارن بهم میگن مشکی باش 

من تازه ازدواج کردم لطف میکنی برای خوشبختیم دعا کنی صلوات بفرستی ،حاجت روا بشی