2737
2734
عنوان

هزارمین پست من🌸🌸🌸

606 بازدید | 12 پست

سلام

این پست هزارم منه

یعنی هزار بار با دوستای نی‌نی سایتی ارتباط گرفتم!

بارها کمکم کردن و سعی کردم کمکشون کنم🌸🌸🌸

امیدوارم کسی رو نرنجونده باشم، دلی رو نشکسته باشم

امیدوارم نظری داده باشم که مشکل کسی رو حل کنه، نه این که یه مشکل به مشکلای قبلیش اضافه کنه...

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

شد هزار تا 🌸🌸🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شد هزار تا 🌸🌸🌸

سلام عزیزم

از اینکه توی تاپیکتون پیام غیر مرتبط گذاشتم معذرت میخوام.

میخواستم یک سوال بپرسم 

شما به عنوان یک دارو ساز این رشته رو پیشنهاد میکنید؟

واینکه از بین تخصص های داروسازی در مورد تخصص داروسازی بالینی چه اطلاعاتی دارید؟

من به این رشته و به این تخصص بسیار علاقه دارم اما از بازار کار این تخصص و آینده شغلیش اطلاعاتی ندارم

خودم هم از گوشه و کنار در مورد اینکه این رشته هنوز در ایران جا نیفتاده شنیدم میخواستم نظر شما رو هم بدونم

2728

بسم الله الرحمن الرحیم

نیازی به عضو شدن توی گروه یا کانال نیست

میتونید این 4 صوت و 2 فیلم رو ذخیره کنید و بدون عضویت نگاه کنید.

این 6 مورد در رو من معجزه میبینم از زبان حاج آقا پناهیان

و کلیپ دوم {محبت خداوند} شاید بهترین کلیپ زندگیم باشه که دیدم

@NA_omidi6

ایدی گروه در تلگرام

و ایدی کانال در اپلیکیشن ایتا

یقین دارم قبل و بعد گوش کردن این مطالب دیدتون به زندگی و خدا عوض خواهد شد

سلام میتونم ازتون در مورد این رشته سوال بپرسم ؟

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣
2738
تبریک میگم لطفا اجازه بدین ازتون سئوالات دارویی بپرسم با تشکر

سلام

ممنونم

در خدمتم، اگر سوالی داشتید تگم کنید، تا حد امکان جواب میدم

سلام میتونم ازتون در مورد این رشته سوال بپرسم ؟

سلام

بفرمایید