2737
2734
عنوان

من چجوری خودم و از این رابطه نجات بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 52 پست
تقصیر خودته هی کات و دوستی  شما که دیدی چجور آدمی هست کلا نباید بعد از اولین کات دوباره برمیگش ...

ببین من ۱۷ سالم بود ترسیدم کاراشو ادامه بده اسم میشه رو آدم ترسیدم بیاد برسه به گوش خانواده خودم گفتم شاید دوسم داره شرایطشم کاملا فول امکاناته ترجیح دادم باهاش دوست شم فکردم اگه دوسم نداش رو خودشم اسم نمیزاش نمیدونم اصن اه

این دیده تو بچه و ساده ای گفته میشه ازش استفاده کرد منتظر باش به زودی پیشنهاد های گرم و نرم بهت بده ...

اینارو نمیگه واقعا چرا بازم میگی بلاک مگه نخوندی کامل 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلاک بلاک بلاک بدون پاسخ دادن به پیامهاش و تلفن هاش درجا بلاکش‌ کن  ممکنه یه سال جسته و گریخت ...

آره شاید ت راست میگی من عوض اینکارا باج دادم بهش ولی سخته بیخیال باشم 

2728

بعد از قطع ارتباطتت به هیچ وجه عکس العمل نشون نده انگاری اصلا این آدم وجود نداره وتو نمیشناسیش......متاسفانه جلو حرف اونو نمیتونی بگیری شاید با این کار تونستی کاری کنی که بقیه به حرفاش شک کن وجدیش نگیرن

🌺🌺🌺🌺اللهم عجل لولیک فرج🌺🌺🌺🌺اللهم صل علی محمد وآل محمد
آره شاید ت راست میگی من عوض اینکارا باج دادم بهش ولی سخته بیخیال باشم 

عزیزم من خودم تجربه کردم

بجای سرگرم کردن خودت با آدمهای (مریض) صرفا مجازی، سعی کن سرگرمی‌ های‌‌ دیگه تو دنیای واقعی‌ برای خودت پیدا کنی.

2738