2726
عنوان

من چجوری خودم و از این رابطه نجات بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 52 پست

وووویی چند سالته

هردوتون خیلییی بچه‌این😑😑😑 این دیگه فقط یه بلاک کمیخوادو تامااام

برای هردختری از این موارد پیش میاد چقدر بزرگش کردی😐😐‌ بلاک کن بره دیگه😐😐 فکر کنم خودتم بدت نمیاد که انقدر به یه همچین چیزی دامن زدی😐

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤
پس چرا اجازه دادی باز باهات وارد مذاکره بشه؟!

خودمم نمیدونم شاید برا اینکه تموم کنه عزیزم شما حتما آدم شری مث این نداشتی تو زندگیت برا همین منو درک نمیکنین هیچکدوم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلاک کردن فایده ای نداره از جاهای دیگ خیلی راحت می‌تونه منو پیدا کنه مثلا همین گروهی ک توش عضور بودم ...

دیلیت اکانت کن🤷🏻‍♀️ با شماره مجازی اکانت بزن دونه ای هزار تومن یا خطتتو کلا عوض کن

یبار که بری.. نی به پسره دیگ سمتت نمیاد

حسبي الله✨
خودمم نمیدونم شاید برا اینکه تموم کنه عزیزم شما حتما آدم شری مث این نداشتی تو زندگیت برا همین منو در ...

گلم این ادم شر ب حساب نمیاد دردسری نداره با بلاک و بی محلی حل میشه 

البته اگه خودت بخوای🤷‍♀️

2728

مرسی از همتون اما کاش اینو میدونستین ک الان همه بلاک کردنو بلدن و دیلیت اکانتو کاش میدونستین من وقتی میگم چیکار کنم منظور راه حلهای فراتر از ایناس وقتی ی پسری جلو فامیل و آشناتون میگه من عاشق فلانیم به یکی برمیگرده میگه اون دختره اصلا واس ازدواج خوب نیس اصلاا من باهاش بودم من میدونم چیه اون حالا از شما میپرسم اینا با بلاک درست میشه!!! به هر حال مرسی

صیک یعنی چی😐

یه کلمه ترکیه درستش س ی ک ت ی ر به معنای الت تناسلی اقایون

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
نمیدونم نگف 

عزیزم طرف ترکه؟

اون کلمه خیلی بدیه

به معنیه ال ت  تناسلیه مرداس🙈🙈🙈

لطفا به هیچ وجه باهاس وارد رابطه نشو

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

این دیده تو بچه و ساده ای گفته میشه ازش استفاده کرد منتظر باش به زودی پیشنهاد های گرم و نرم بهت بده یا بهت میگه بری خونه ش پنگوئنش که روپایی می‌زنه رو ببینی تو هم به خودت بگی نه این اهل سواستفاده نیست منو دوست داره با بقیه فرق داره بری تماشای پنگوئن 🐧 

خو بلاک کن بره منتظر چی ای؟ 

2706