2726
عنوان

من چجوری خودم و از این رابطه نجات بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 52 پست
صیک یعنی چی😐

اونجاش

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا بلاک نمیکنی؟ 

سوده ی عزیزم.. سوده هرویمحقق، نویسنده و مدرسدوره های روانشناسی عمقي یونگسایت👇Www.zendegiesalem.comجهت اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها👇@jazabiatdaruniسفارش دوره ها👇@centerrhealthyدستاوردها👇@zendegisalemihaاینستاگرام:http://instagram.com/zendegie_saleem.....طب سنتی انجام نمیدم چون درس دارم نپرسید همش😂

اون هیچ کاری نمیتونه انجام بده تو با هر اکانتی که اومد بلاکش کن اگه لازم نداری اکانتت رو حذف کن 

وگرنه اونجوری خودت بیشتر اذیت میشی همینه که میگن زیر 21 سال رل نزنین به نظرم کلا رل نزنین 

صیک یعنی چی😐

خیلیییی معنی بدی داره... به اندام تناسلی اقایان مربوط میشه

نگاه به زمان عضویتم نکنین کاربری سومم هستش من از سال ۹۷ اینجام😁 عکس پروفایل خودمم لطفا کپی نشه🙋🏻 حامی و عاشق حیوانات😌🌱 نویسنده و کرم کتاب😉📚دنیا دو روزه، بخندی میگذره، نخندی هم میگذره.. پس بخند تا خوش بگذره😜 این یه نصیحت از ادمی که به ترک دیوار هم میخنده😂✋  چطور از جهان سومی و جهالت اعتراض دارین وقتی که همش دنبال حس شیشمین؟ درکتون نمیکنم!🤔 ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد🙄 دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد😎🤪👑زندگی زیباست، تماشایست.. چرا زیبا نمیبینیم؟ چرا گاهی به پای این همه خوبی نمیشینیم؟ چرا باهم نمیخندیم؟ مگر دنیا چه کم دارد؟ ببین این آسمان آبیست.. ببین دنیای ما آکنده از پاکیست! و خوبی تا ابد پاینده می‌ماند... تو باور کن.. همین کافیست:)❤
خودت نمیدونی باید بلاکش کنیو خطتتو عوض کنی؟

بلاک کردن فایده ای نداره از جاهای دیگ خیلی راحت می‌تونه منو پیدا کنه مثلا همین گروهی ک توش عضور بودم البته اونم پاکردم اما بچه های دیگ هستن از طریق اونا

2706