2726

من ی اشتباهی کردم با ی پسری رل زدم تقریبا یسال پیش خیلی اشتباه کردم می‌دونم اما به ی هفته نکشید درجا کات کردم بار اولمم بود حرفای🔞زد منم ترسیدم فرداش بلااک...با ی اکانت دیگ اومد گفت خیلی بچه ای وفلان هرچی از دهنش در اومد گفت حتی بهم گفت صیک من حتی اونموقع نمی‌دونستم یعنی چی ازش پرسیدم یعنی چی؟گف واقعا برات متاسفم خیلییی بچه ای بعد دیگ ادامه ندادم اونم همینطور فقط تاریخچشو پاکردم  بلاک نکردم بعد ی مدتی توی گروهی ک مشترک عضو بودیم منو خیلی تحویل میگرف بعدش دوباره اومد پیوی و... یماهی باهاش بودم دوباره کات کردم الان باز عیدو اومد بهم تبریک گفت اونروزم یدونه تبلیغ فرستاده برام من آخ چیکار کنم یبار دستش خورده زنگ زد بهم ایناییم ک گفتم خیلی کلی بود به حزئیات برم میفهمین چقد اذیت شدم

صیک یعنی چی😐

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای خدایا چقققققدددددد بچه اید بخدا   آخه شما چی میدونید از زندگی

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2706