2733
2734
عنوان

خانما تورو قران ضروریه بیاید

158 بازدید | 16 پست

اینستا رو.چطوری دیلت اکانت کنم 

خود برنامشو

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا تو گوگل بنویس دلیت اکانت اینستا 

ی لینک بهت میده 

نام کاربریو رمز عبورتو بزن 

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
2728

اینو بدون قسم هم سرچ میکردی تو گوگل میومد

کلی مرحله داره واقعا تایپ کردنش زمان میبره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ولی اکانتت

توی گوگل سرچ کن دلیت اکانت اینستا 

یه لینکی بهت میده روش بزن 

ایدی و پسورد انتخاب کن دلیت میشه

زندگی دروغ بود،ما برای ماشین بازی پا به زمین گذاشتیم🚘🌍🇫🇷405🇫🇷لاتِ دلفینی مامانشه🫠🤤❤️
اینو بدون قسم هم سرچ میکردی تو گوگل میومد کلی مرحله داره واقعا تایپ کردنش زمان میبره

هرچی راه حل داده رفتم بلد نیسم

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
2738
ولی اکانتت توی گوگل سرچ کن دلیت اکانت اینستا  یه لینکی بهت میده روش بزن  ایدی و پسورد ا ...

زدم اینو. ازم.ایمیل پسورد خاست 

خب ایمیل پسورد نداشته باشی ک نمیشه همون اسم کاربری و رمز اینستاتو مبخاد دیگه

زدم از طریق گوگل میگ ایمیل پسورد میزنم 

میاره ک شمارع بده ک کد بفرستیم تایید شه  میزنم شماره هیچی نمیاد 

2706