2737
2734

سلااام 

یه سوال راجب دندون پزشکی داشتم 

میشه یه کلینیک خیلی خوب یا دکتر خیلی خوب معرفی کنید که کار ایمپلنتشم خوب باشه 

مرسییی 

ماچ به کلتون😘❤️

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچکی دندون پزشکی نرفته بود ینی💔🙂🚶🏻‍♀️

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣
2731
🙄 خدانگهدار همگی

حالا که هیجکی دندون پزشک معرفی نکرد ....

چون تعداد کم هست .یا الان نیستن..

شما لطف میکنید ادرس یه سویت یا هتل امارتمان ارزان توی همدان به من بدید .توی نت قیمتها رسمی و بالاست

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
حالا که هیجکی دندون پزشک معرفی نکرد .... چون تعداد کم هست .یا الان نیستن.. شما لطف میکنید ادرس یه ...

در جریان نیستم عزیز 

من جایی رو بخوام نگاه کنم از اسنپ نگاه میکنم

2738
خوشحالم از آشناییت همدانی (:

منم همین طور ❤️😌

تو تاپیک مقاره دیدمت اسمت جالبه منم همدانیم(:

اسممو بر اساس حمله های اینجا گذاشتم😂

همدانی میبینم ذوق میکنم