2726

بنظرتون چقد مهمه من ۱۷ سالمه تا حالا ی ترمم نرفتم البته تو کلاساش شرکت کردم اما خودم نخوندم تا حالا اما ثبت نام کردم قراره برم خیلی واجبه؟چون متاسفانه الان کلاسای دیگ هم هس یذره شلوغم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم همه باید زبانو بلد باشن 

من خودم چهار سال بی وقفه خوندم الان چندین ساله مربیم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

به نظر من یه زبان جدید واسه هر کس واجبه

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

زبان دونستن جز مهم ترین چیزای این دوره هست ولی این کلاس ها اصلا به درد نمیخوره فقط اتلاف وقته، خودت بخون از یوتوب استفاده کن کلی معلم خارجی عالی داره و آنلاین صحبت کردن  آزمون دادن و... بهره ای که میبری هزاربرابر این کلاس های بیخودی ایران هست.