2737
2734
عنوان

خواهش میکنم بیایین تاپیک قبلیم

80 بازدید | 10 پست

داداشم حالش خوب نیست تهران بیکاره دیروز اومده ولی کاری نداره نه خونه ای داره بره حتی کرایه نداره بر گرده اگه کسی کاری داره بهم بگین براش کار پیدا کنم

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

تو دیوارو برگرد

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۹ میلیون جوون بیکار داریم داداشت تنها نیست

جون های دیگه یک خونه دارن که شب برن اونجا داداشم بابام اونو انداخته بیرون

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
2728
تو دیوارو برگرد

لطفا بقیه رو تگ کن شاید کسی کاری داشت

لطفا بقیه رو تگ کن شاید کسی کاری داشت

بلد نیستم عزیزم

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
2738
عزیزم خیلی ناراحت شدم ی کانال دارم مال سمت دماونده پرازکاره ک بیشتروشون جای خواب دارن

ممنون عزیزم