2726
عنوان

بنظرتون‌من حق دارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 30 پست

حق داری ناراحت باشی ولی اینکه التماسش کنی جالب نیس!بهت حق میدم واسه از هم نپاشیدن زندگیت اینکارو کردی ولی وقتی انقد وقیحانه پست زده یعنی مردش نیس که با خودش و زندگیش و گذشتش تکلیفشو روشن کنه.مادرشم مقصره که یاد پسرش نداده که مستقل باشه و تصمیم بگیره.

شما هم خودتو قوی کن!

هضم حقیقتش برام سخته..نمیدونم چجورفراموش کنم چجورازاینک قربانی این رابطه شدم کناربیام

میدونم برات سخته بلخره تو بخاطر اشتباه اون اینجوری اذیت شدی اما میتونی خیلی راحت فراموش کنی مطمئن باش! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یقینا دردهایی بزرگتر از بوده و هست  و تو ، خودت هم بی اشتباه نیستی و مقصری ، میگی از دوستا و خ ...

خیلی بی تجربه بودم وبااحساسات وهیجاناتی ک داشتم تصمیم گرفتم نمیتونستم ازش بگذرم درصورتیکه اون هیچ کاری برامن نکرد،

الان من خودمونجات دادم ومیدونم جدایی بهترین تصمیمه

اماباخودم جنگ دارم وسرزنش میکنم خودموک چراوچراوچرااینهمه سرمایه گذاری کردم برای این رابطه واون قدرندونست چرایکی دیگری روب من برتری داد

حق داری ناراحت باشی ولی اینکه التماسش کنی جالب نیس!بهت حق میدم واسه از هم نپاشیدن زندگیت اینکارو کرد ...

این افکاریهومیان سراغم وشروع میکنم ب خودآزاری،اون یه ادم بی اراده ایی هست ک هیچ وقت نتونست تصمیمی برا زندگیش بگیره ومنوبازیچه گذاش

2728
میدونم برات سخته بلخره تو بخاطر اشتباه اون اینجوری اذیت شدی اما میتونی خیلی راحت فراموش کنی مطمئن با ...

کاش بتونم فراموش کنم اماهرچندروزدوباره برمیگردم ب حالت قبلی وضعیف ترمیشم

این افکاریهومیان سراغم وشروع میکنم ب خودآزاری،اون یه ادم بی اراده ایی هست ک هیچ وقت نتونست تصمیمی بر ...

اکثر ادمایی که توان جمع کردن زندگیشونو ندارن بقیه رو سپر بلا میکنن.شما خودتو نجات بده از این فکرا و ازار و ...

خیلی بی تجربه بودم وبااحساسات وهیجاناتی ک داشتم تصمیم گرفتم نمیتونستم ازش بگذرم درصورتیکه اون هیچ کا ...

خب حالا که این مسیر سخت رو گذروندی و کلی تجربه کسب کردی 

من بعد یاد بگیر هیچ وقت برای هیچ کسی تمام و کمال نباشی ، مهمترین خودتی و بس ، همیشه ناگفته هایی داشته باش و قسمت کمی از خودت و وجودت و وقتت رو برای شریکت خرج کن ، اینطوری طرف مقابل دنبال تو میفته و ...

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
کاش بتونم فراموش کنم اماهرچندروزدوباره برمیگردم ب حالت قبلی وضعیف ترمیشم

ببین هیچوقت نگو کااااش 

تو هرکاری که بخوای میتونی بکنی بخدا فقط باید اراده قوی داشته باشی تا محکم و مقاوم بری جلو از هیچیم هراس نداشته باشی من سنم زیاد نیستما فقط 17 سالمه ولی خیلی خوب میتونم درکت کنم خیلیی کامل میفهمم چی میگی 

ببین هیچوقت نگو کااااش  تو هرکاری که بخوای میتونی بکنی بخدا فقط باید اراده قوی داشته باشی تا م ...

خب ببین این افکاریه ک ناخوداگاه میان سمتم چون واقعاخیلی سرمایه گذاری کردم روی اون رابطه میگم حدقل الان بایدحسرت میخوردیاپشیمون میشد

خب حالا که این مسیر سخت رو گذروندی و کلی تجربه کسب کردی  من بعد یاد بگیر هیچ وقت برای هیچ کسی ...

اره واقعاهمیشه بایدناگفته هایی داشته باشیم واسه خودمون من سادگی زیادی ب خرج دادم وفقدخودواقعیمونشون میدادم هیچی ازش پنهون نمیموند

آخه اون اصلا به خواست خودش اینکارو نکرده که پشیمون باشع 

بعدازاون وصلت خیلی بدی درحق من کرد

قبل ازاینک این وصلت سربگیره هم میتونست کاری کنه ک نشه

قربانی شد م،خودموباختم‌..چون من ادم بدی نبودم واسش اونه ک منوترک کردبرادرس شدن اون زندگی زیادتلاش کردم امانشدچون خودش نخاست

بعدازاون وصلت خیلی بدی درحق من کرد قبل ازاینک این وصلت سربگیره هم میتونست کاری کنه ک نشه قربانی شد ...

خوب فداتشم توعم دیگ نخوا تو به هیچکس احتياجی نداری چیزی ک زیاده مرده و موقعیت بیخیال باش اصلا به این چیزا فک نکن ب خودت تلقین نکن ک نمیتونی 

2706