2726
عنوان

بنظرتون‌من حق دارم؟

342 بازدید | 30 پست

من حق دارم ک بعدازیکسالی ک درحال جدایی هستم هنوزم ازنامردی شوهرم ناراحت بمونم،ازاینکه ب اصرارمادرش بامن ازدواج کردوبعدبابی میلی وبی اشتیاق بامن زندگی کنه،درظاهربامن هست اماتوی ذهنش بایه ادم دیگه ایی زندگی کنه‌،عشقت بهش یکطرفه باشه...فداکاری زیادی کردم ازدرسودوستاوخانوادم گذشتم براش امااون این همه فداکاریتونبینه توروببینه داری زجه میزنی ک ولم نکن من بدون تومیمیرم،امااون پست بزنه وبگه ک من بعدازرفتن عشق سابقم ازتموم اومدن هابیزارشدم...اینکه قدرتوندونه اینکه هیچ وقت جای خالیتوحس نکنه اینکه فقدازرفتن اون داغون باشه بااینک توام رفتی اززندگیش..زجربزرگیه چجورکناربیام چجوریادم بره...چجوربانامردیاش کناربیام..نمیدونم کسی بوده ک دردی بزرگترازاین تحمل کنه ودراخرازخودش یه ادم قوی بسازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا انقد خودتو متکی به اون میدونی 

وقتی اون هیچ حسی به تو نداره و با اصرار خانوادش با تو ازدواج کرده حق داره نتونه ابراز احساسات کنه چون واقعا حسی بهت نداره

ولی توعم حق داری چون هیچوقت نباید بخاطر خانوادش باعث میشدیه دختر بدنام بشه 

خب غلط کرد با اصرار مادرش اومد جلو مگه چاقو زیر گلوش بوده این آدم باید کشت 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
چرا انقد خودتو متکی به اون میدونی  وقتی اون هیچ حسی به تو نداره و با اصرار خانوادش با تو ازدوا ...

هضم حقیقتش برام سخته..نمیدونم چجورفراموش کنم چجورازاینک قربانی این رابطه شدم کناربیام

مثلا منظورت از نامردی چیه ؟ یا اینکه چرا این ازدواج صورت گرفت ؟ اجباری در کار بود ؟

اون ب اصرارمادرش ازدواج کردفرق من بااون اینه ک من دلبسته شدم بهش امااون ن

یقینا دردهایی بزرگتر از این بوده و هست 

و تو ، خودت هم بی اشتباه نیستی و مقصری ، میگی از دوستا و خانواده و همه چیم گذشتم که کاملا غلطه ، چرا باید از خود گذشتگی کنی چرا باید خودت رو خفیف و کوچک کنی ، چرا سبک زندگی و برنامه هات رو بخاطر دیگری تغییر بدی ؟ ما زندگی کردن رو بلد نیستیم ، هیچ سیاست و هنر زن بودن رو بلد نیستیم و زندگیهامون بعد مدت کوتاهی سریع به پوچی و هر چیز دیگری ختم میشه ، زندگی یعنی تکامل ، تو برای چی ازدواج میکنی ؟ برای اینکه عشق و تکامل و لذت وارد زندگیت بشه نه اینکه بخاطر یه مرد تمام زندگیت رو تعطیل کنی و ...

حالا هر چی بوده اتفاقیه که افتاده و‌ کاری نمیتونی کنی ولی دو راه پیش رو داری ، یا میتونی امروز و فردات رو بسازی و از گذشته درس بگیری و بزرگ بشی ، یا میتونی هر روز بشینی غصه بخوری تا اعصاب و روانت رو به هم بریزی و حال و آینده ت رو هم از دست بدی ، انتخاب با توست 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
خودمم نمیدونم چراالکی منوقربانی کرد

وقیح و پست همچین ادمی دختر و پسر نداره وقتی نمیتونی کسی و دوست داشته باشی نباید ازدواج کرد 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706